Zacznij sprzedawać w Zakupy Google już teraz – zwiększ liczbę zamówień w swoim sklepie

Google Ads
Ekomercyjnie

eKomercyjnie.pl

google-logoCo miesiąc serwisy Google’a w Polsce odwiedza niemal 20 milionów Internautów, którzy wpisują w polu wyszukiwarki setki milionów zapytań. To idealne miejsce do promocji Twojego sklepu internetowego, dlatego już teraz…

Skorzystaj z możliwości bezpośredniego zaprezentowania w Google swoich produktów i zwiększ sprzedaż dzięki efektywnym kampaniom reklamowym w Google przygotowanym przez specjalistów z eKomercyjnie.pl!

Google Zakupy – Kampanie produktowe dla Twojego e-sklepu

W usłudze Google Zakupy od eKomercyjnie.pl przygotujemy, obsłużymy i zoptymalizujemy Twoje kampanie produktowe w Google. Skorzystasz z naszej wiedzy i doświadczenia we współpracy ze sklepami w tym zakresie – wiemy na co zwrócić uwagę, aby kampania była efektywna i miała wysoką konwersję.

Marketing w wyszukiwarce Google jest jedną z najbardziej efektywnych form promocji sklepu internetowego. Spraw by setki milionów zapytań wpisywanych w Google zaczęło działać na Twoją korzyść.

Będziesz od razu widoczny na pierwszej stronie wyników wyszukiwania, w sekcji Zakupy Google!, która prezentowana jest albo na samej górze albo po prawej stronie od wyników. Dzięki temu z powodzeniem można ominąć serwisy pośredniczące w zdobywaniu klientów i promować się bezpośrednio w Google.

Przykład wyników dla zapytania „Samsung Galaxy s3”: (zobacz w Google »)

Co jest kluczowe dla Ciebie: koszty przeprowadzenia pierwszej kampanii bierzemy na siebie!

100% środków netto, które przeznaczysz na pierwszą promocję w Google z naszym pośrednictwem przeznaczymy na budżet marketingowy w wyszukiwarce Google!

Jeżeli nie będziesz zadowolony z pierwszej kampanii, nie musisz jej dalej przedłużać! My zaś zrobimy wszystko, żebyś był zadowolony i uzyskał pożądane efekty (nie tylko ruch na stronie, ale przede wszystkim zamówienia!).

Nie musisz podpisywać umowy. Opłaty pobieramy z góry, dopóki na Twoim koncie znajdują się środki, to świadczymy dla Ciebie usługi. Gdy środki się skończą, kończymy kampanię i podsyłamy Ci szczegóły raport, prezentujący wyniki kampanii. Jeżeli chcesz kontynuować, to zakładamy kolejną kampanię na podstawie efektów promocji oraz naszych propozycji dalszych działań.

Na jakie efekty można liczyć? Wszystko zależy od rodzaju sprzedawanego asortymentu, ale wstępnie można założyć, że najtańsza kampania promocyjna za 350 zł netto powinna przynieść 1100-1300 wartościowych przejść do Twojego sklepu internetowego.

WAŻNE! Oferta dotyczy promocji jednego sklepu internetowego i pierwszej kampanii realizowanej przez eKomercyjnie.pl. Kolejne kampanie (rodzaj, koszty) ustalane są według indywidualnych potrzeb.

Zacznij sprzedawać w Google już teraz i zwiększ liczbę zamówień w swoim sklepie.

 
Zrzut ekranu 2014-06-05 o 09.30.33

 

 

 

 

 

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę