Partnerzy i eksperci

Top Online

Jesteśmy najbardziej zautomatyzowaną agencją SEO w Polsce. Uwielbiamy transparentność, dlatego wyróżnia nas bardzo szczegółowe, comiesięczne raportowanie wykonanej pracy, pozyskanych linków czy też napisanych tekstów. Rozmowy z Klientami to dla nas przyjemność, dlatego każdy nasz Klient ma bezpośredni kontakt ze specjalistą, a na 92% maili odpisujemy w 24h! Z chęcią dzielimy się wiedzą oraz naszymi najskuteczniejszymi metodami na pozycjonowanie stron i sklepów internetowych.

Eksperci dostępni na ekomercyjnie

Marcin Kamiński

CEO & Head of SEO
toponline.pl

Dawid Szajner

CEO & Head of Sales
toponline.pl

Apaczka

Apaczka.pl to nowoczesna platforma logistyczna działająca od 2009 roku na rynku przesyłek kurierskich. Konsekwentnie wspiera firmy w rozwoju ich biznesu, udostępniając profesjonalne narzędzia ułatwiające codzienną logistykę. Zaufało jej już ponad 160 tysięcy klientów, którzy nadali blisko 30 milionów przesyłek. Oferta serwisu Apaczka.pl skierowana jest do wszystkich przedsiębiorców, także tych, którzy zaczynają swoją działalność. Oferowane rozwiązania są dedykowane branży e-commerce zarówno z segmentu B2B, jak i B2C.

Eksperci dostępni na ekomercyjnie

Magdalena Hajduga

Head of Business Development
Apaczka.pl

cyber_Folks

cyber_Folks, bity i ludzie, wspierający w wykorzystaniu technologii hostingowych dla lepszego osiągania celów w sieci. Jesteśmy częścią społeczności, do której wspólnie należymy. Kochamy Cię wspierać w wykorzystaniu potencjału internetu.

Eksperci dostępni na ekomercyjnie

Artur Pajkert

Head of Marketing
cyberfolks.pl

Adrianna Szałańska

Social media & relations expert
cyberfolks.pl

IMKER

IMKER od 2015 roku wspiera Twórców i producentów we wprowadzaniu własnych produktów na rynek. Wyróżniamy się kompleksowością usług – oferując m.in. doradztwo, usługi fulfillment, support (obsługa klienta) oraz SalesCRM (oprogramowanie do sprzedaży). Idealne rozwiązanie dla self-publishingu i marek D2C.

Eksperci dostępni na ekomercyjnie

Krzysztof Bartnik

CEO
imker.pl

CUX

CUX to pierwsze na świecie narzędzie do UX Automation, wykrywające wzorce zachowań i doświadczeń użytkowników na stronach. Wykorzystując machine learning do predyktywnej analizy jakościowej, pomaga firmom nie tylko zaoszczędzić czas (do tej pory poświęcany na samodzielną, manualną analizę danych), ale także utrzymać wzrost sprzedaży, przewidując, które zachowania klientów będą hamować konwersję.

Eksperci dostępni na ekomercyjnie

Kamila Kotowska

Head of marketing
cux.io

Paulina Walkowiak

CEO
cux.io

Satisfly

Jesteśmy firmą technologiczną tworzącą sklepy internetowe, które sprzedają. Wierzymy, że potencjał i ciężka praca muszą iść w parze. Pracujemy na Magento, Shopify i Akeneo PIM.

Eksperci dostępni na ekomercyjnie

Adam Jędrychowski

Head of Marketing
satisfly.co

Marek Kich

CEO & Podcaster (Sztuka e-Commerce)
satisfly.co

Estruktorzy

Estruktorzy to agencja e-commerce marketingu, która od ponad 6 lat wprowadza silne marki e-commerce na rynek oraz wspiera e-commerce'y w zwiększaniu efektywności ich działań, wdrażając kompleksowe strategie i przekładając je na wyjątkowe doświadczenie zakupowe w każdym strategicznym obszarze biznesu.

Eksperci dostępni na ekomercyjnie

Michał Burda

CEO
estruktorzy.pl

Paulina Czajkowska

Szefowa komunikacji i contentu
estruktorzy.pl

PriceShape

PriceShape to firma Software as a Service (SaaS), specjalizująca się w zaawansowanym monitorowaniem konkurencji. Pomagamy sklepom internetowym oraz markom usprawnić ich strategię cenową w oparciu o dane konkurencji lub resellerów - w tym ceny, dostępność, stany magazynowe.

Eksperci dostępni na ekomercyjnie

Mateusz Adamczyk

International Business Development Manager
PriceShape.com

Sky-Shop

Sky-Shop to w pełni funkcjonalne, gotowe narzędzie do prowadzenia sklepu internetowego, dropshippingu i handlu na Allegro dostarczane w formie abonamentowej. Łączy w sobie ponad 1 200 funkcji ułatwiających i automatyzujących sprzedaż. Wyróżnia się łatwością obsługi, dzięki czemu z zaawansowanych rozwiązań e-commerce korzystają wszyscy sprzedawcy – bez konieczności posiadania wiedzy technicznej.

Eksperci dostępni na ekomercyjnie

Kinga Tobała

Senior Marketing Specialist
Sky-Shop.pl

F1BRAND

F1Brand tworzy wyjątkowy zespół marketerów z ogromnym doświadczeniem i widoczną na pierwszy rzut oka pasją. Agencja skutecznie pomaga wykorzystywać marketing i nowe technologie do rozwoju firm. Budują i konsultują strategie marketingowe na podstawie analizy danych, dostarczając tym samym swoim Klientom konkretne efekty z obecności w Internecie. Zajmują się również efektywnościowymi kampaniami internetowymi oraz komunikacją w social media. Choć specjalizują się w digital marketingu, często wychodzą poza niego, łącząc kompetencje offline i online.

Eksperci dostępni na ekomercyjnie

Dagmara Rżyska

Performance Specialist
f1brand.pl

Marcelina Lipska

CEO, Digital Marketing Consultant & Strategist
f1brand.pl

Strategic Mind

Jesteśmy skuteczną firmą doradczą. Pracujemy z ambitnymi markami nad rozwojem marketingu i sprzedaży, oraz skalowaniem ich biznesów internetowych.

Eksperci dostępni na ekomercyjnie

Paweł Szymoniak

CEO, eCommerce Marketing Consultant
strategicmind.pl

Blue Owl

W Blue Owl | Shopify Headless Commerce Agency projektujemy i wdrażamy nowoczesne sklepy internetowe w technologii headless. Pracujemy z dynamicznie rosnącymi markami w segmencie DTC, które dzięki technologii chcą osiągnąć ponadprzeciętne wyniki sprzedażowe. Łącząc technologię headless (Hydrogen oraz Shogun Frontend) z silnikiem eCommerce (Shopify oraz Shopify Plus) poprawiamy współczynnik konwersji serwisów eCommerce, zwiększamy ich wydajność oraz bezpieczeństwo.

Eksperci dostępni na ekomercyjnie

Krzysztof Stola

CEO
blueowl.pl

JCD

JCD Research to agencja konsultingowo-badawcza z mocnym zapleczem technologicznym, specjalizująca się w badaniach na styku technologii, marketingu, psychologii i problemów społecznych. Prowadzimy badania marketingowe, konsumenckie, rynku, UX. Wykorzystując rzetelne metody badań naukowych pomagamy biznesom lepiej zrozumieć ich otoczenie rynkowe i konsumenta. Specjalizujemy się w strategii data driven content - tworzeniu wartościowych treści i narracji marketingowej w oparciu o dane i insighty. Dzięki współpracy z doświadczonym zespołem UI/UX designerów i programistów z naszej spółki-matki JCD.pl (www.jcd.pl) w naszej ofercie znajdują się również usługi związane z budową, utrzymaniem i bezpieczeństwem serwisów, aplikacji i ecommerce: projektowanie, wdrożenia oraz zarządzanie infrastrukturą IT.

Eksperci dostępni na ekomercyjnie

Anna Karcz-Czajkowska

Założycielka agencji badawczo-konsultingowej
jcd.pl

Kuźnia Treści

Kuźnia Treści to agencja contentowa dostarczająca content premium. Ale nie musisz wierzyć nam na słowo. Przekonaj się na własne oczy, oddając swój content w ręce Kowali Treści!

Eksperci dostępni na ekomercyjnie

Marcin Cichocki

CEO
kuzniatresci.pl

LivePrice

LivePrice pozwala całkowicie zautomatyzować proces nadawania cen w miejscu wskazanym przez Klienta (e-sklep, program magazynowo-handlowy). Ceny zmieniane są zgodnie z założeniami oraz na podstawie monitoringu konkurencji – mogą być nadawane na Ceneo, Allegro, Idealo, Empiku czy sklepie internetowym.

Eksperci dostępni na ekomercyjnie

Mateusz Wróbel

Dyrektor ds. sprzedaży
liveprice.pl