Eksperci e-commerce

Top Online

Jesteśmy najbardziej zautomatyzowaną agencją SEO w Polsce. Uwielbiamy transparentność, dlatego wyróżnia nas bardzo szczegółowe, comiesięczne raportowanie wykonanej pracy, pozyskanych linków czy też napisanych tekstów. Rozmowy z Klientami to dla nas przyjemność, dlatego każdy nasz Klient ma bezpośredni kontakt ze specjalistą, a na 92% maili odpisujemy w 24h! Z chęcią dzielimy się wiedzą oraz naszymi najskuteczniejszymi metodami na pozycjonowanie stron i sklepów internetowych.

Eksperci dostępni na ekomercyjnie

Marcin Kamiński

CEO & Head of SEO
toponline.pl

Dawid Szajner

CEO & Head of Sales
toponline.pl

Apaczka

Apaczka.pl to nowoczesna platforma logistyczna działająca od 2009 roku na rynku przesyłek kurierskich, należąca do międzynarodowej grupy Alsendo. Konsekwentnie wspiera firmy w rozwoju ich biznesu, udostępniając profesjonalne narzędzia do zarządzania dostawami. Zaufało jej już ponad 160 tysięcy klientów, którzy nadali ponad 30 milionów przesyłek. Oferta serwisu Apaczka.pl skierowana jest do wszystkich przedsiębiorców, także tych, którzy zaczynają swoją działalność. Dostępne rozwiązania technologiczne są wykorzystywane przez e-sklepy, dzięki możliwości integracji z wieloma platformami e-commerce, w tym IdoSell, Shoper, czy PrestaShop.

Eksperci dostępni na ekomercyjnie

Magdalena Hajduga

Head of Business Development
w Alsendo

cyber_Folks

cyber_Folks, bity i ludzie, wspierający w wykorzystaniu technologii hostingowych dla lepszego osiągania celów w sieci. Jesteśmy częścią społeczności, do której wspólnie należymy. Kochamy Cię wspierać w wykorzystaniu potencjału internetu.

Eksperci dostępni na ekomercyjnie

Adrianna Szałańska

Community Hero
cyberfolks.pl

Łukasz Badziak

Content Marketing Specialist
cyberfolks.pl

IMKER

IMKER od 2015 roku wspiera Twórców i producentów we wprowadzaniu własnych produktów na rynek. Wyróżniamy się kompleksowością usług – oferując m.in. doradztwo, usługi fulfillment, support (obsługa klienta) oraz SalesCRM (oprogramowanie do sprzedaży). Idealne rozwiązanie dla self-publishingu i marek D2C.

Eksperci dostępni na ekomercyjnie

Krzysztof Bartnik

CEO
imker.pl

CUX

CUX to pierwsze na świecie narzędzie do UX Automation, wykrywające wzorce zachowań i doświadczeń użytkowników na stronach. Wykorzystując machine learning do predyktywnej analizy jakościowej, pomaga firmom nie tylko zaoszczędzić czas (do tej pory poświęcany na samodzielną, manualną analizę danych), ale także utrzymać wzrost sprzedaży, przewidując, które zachowania klientów będą hamować konwersję.

Eksperci dostępni na ekomercyjnie

Kamila Kotowska

Head of marketing
cux.io

Paulina Walkowiak

CEO
cux.io

Satisfly

Jesteśmy firmą technologiczną tworzącą sklepy internetowe, które sprzedają. Wierzymy, że potencjał i ciężka praca muszą iść w parze. Pracujemy na Magento, Shopify i Akeneo PIM.

Eksperci dostępni na ekomercyjnie

Adam Jędrychowski

Head of Marketing
satisfly.co

Marek Kich

CEO & Podcaster (Sztuka e-Commerce)
satisfly.co

Estruktorzy

Estruktorzy to agencja e-commerce marketingu, która od ponad 6 lat wprowadza silne marki e-commerce na rynek oraz wspiera e-commerce'y w zwiększaniu efektywności ich działań, wdrażając kompleksowe strategie i przekładając je na wyjątkowe doświadczenie zakupowe w każdym strategicznym obszarze biznesu.

Eksperci dostępni na ekomercyjnie

Michał Burda

CEO
estruktorzy.pl

Paulina Czajkowska

Szefowa komunikacji i contentu
estruktorzy.pl

Sky-Shop

Sky-Shop to w pełni funkcjonalne, gotowe narzędzie do prowadzenia sklepu internetowego, dropshippingu i handlu na Allegro dostarczane w formie abonamentowej. Łączy w sobie ponad 1 200 funkcji ułatwiających i automatyzujących sprzedaż. Wyróżnia się łatwością obsługi, dzięki czemu z zaawansowanych rozwiązań e-commerce korzystają wszyscy sprzedawcy – bez konieczności posiadania wiedzy technicznej.

Eksperci dostępni na ekomercyjnie

Kinga Tobała

Senior Marketing Specialist
Sky-Shop.pl

Blue Owl

W Blue Owl | Shopify Headless Commerce Agency projektujemy i wdrażamy nowoczesne sklepy internetowe w technologii headless. Pracujemy z dynamicznie rosnącymi markami w segmencie DTC, które dzięki technologii chcą osiągnąć ponadprzeciętne wyniki sprzedażowe. Łącząc technologię headless (Hydrogen oraz Shogun Frontend) z silnikiem eCommerce (Shopify oraz Shopify Plus) poprawiamy współczynnik konwersji serwisów eCommerce, zwiększamy ich wydajność oraz bezpieczeństwo.

Eksperci dostępni na ekomercyjnie

Krzysztof Stola

CEO
blueowl.pl

Dominik Miazio

Head of Design
blueowl.pl

Agencja Kuźnia

Agencja digital przekuwająca marketing w złoto. Korzystając z naszych usług możesz liczyć na solidne efekty, terminowość i pełną transparentność. Nie musisz wierzyć nam na słowo. Przekonaj się na własne oczy, oddając swój marketing w ręce Kowali! Wykuwamy strategie marketingowe, social media, content marketing, kampanie performance i SEO.

Eksperci dostępni na ekomercyjnie

Marcin Cichocki

CEO
agencjakuznia.pl

Alicja Podkalicka

Content Manager
agencjakuznia.pl

LivePrice

LivePrice pozwala całkowicie zautomatyzować proces nadawania cen w miejscu wskazanym przez Klienta (e-sklep, program magazynowo-handlowy). Ceny zmieniane są zgodnie z założeniami oraz na podstawie monitoringu konkurencji – mogą być nadawane na Ceneo, Allegro, Idealo, Empiku czy sklepie internetowym.

Eksperci dostępni na ekomercyjnie

Mateusz Wróbel

Dyrektor ds. sprzedaży
liveprice.pl

Profitcrew

Profitcrew.pl to agencja oparta na najcenniejszym fundamencie – doświadczeniu. Budujemy, rozwijamy i modernizujemy biznesy na platformach sprzedażowych. Dzięki zespołowi specjalistów sprzedaż na zagranicznych platformach takich jak Amazon, Kaufland, eBay, CDiscount nie ma przed nami tajemnic.

Eksperci dostępni na ekomercyjnie

Krzysztof Semp

CEO, doradca ds. e-commerce
profitcrew.pl

Strigoo

Jesteśmy agencją strategiczną dla e-commerce. Zwiększamy sprzedaż w Internecie dzięki skutecznym strategiom marketingowym. Pomagamy firmom osiągać lepsze wyniki finansowe. Doradzamy przedsiębiorcom, jak podejmować decyzje biznesowe, które korzystnie wpłyną na rozwój organizacji.

Eksperci dostępni na ekomercyjnie

Paweł Paszkowski

CEO, Strateg e-commerce
i marketingu
strigoo.pl

AtomStore

ATOMSTORE to platforma e-commerce dla dużych i średnich sklepów internetowych, która pozwala elastycznie zarządzać ofertą i szybko skalować sprzedaż. System działa w modelu SaaS Enterprise i jest dedykowany każdemu modelowi biznesowemu. Nasze rozwiązanie oferuje wszystko, czego potrzebujesz w sklepie online w jednym miejscu.

Eksperci dostępni na ekomercyjnie

Łukasz Plutecki

CEO
atomstore.pl

Linker Cloud

Linker Cloud to twórca i dostawca sieci fulfillmentowej, która pozwala właścicielom eCommerce skupić się na rozwoju biznesu, oferując dostawę w ciągu 24h do konsumentów na terenie całej Europy - dzięki współpracy z zaufanymi partnerami logistycznymi. To nowoczesne rozwiązanie oparte na autorskim, przyjaznym dla użytkownika oprogramowaniu.

Eksperci dostępni na ekomercyjnie

Marta Michałowska

Head of Marketing
linkercloud.com

Custommerce

#1 rich content house w Polsce. Wspieramy marki sprzedające w e-commerce, projektując i wdrażając do e-sklepów atrakcyjne karty produktów. Sprawiamy, że nasi klienci wyglądają w nich lepiej, niż konkurencja. Zrealizowaliśmy już ponad 30 000 projektów rich content dla liderów w swoich branżach.

Eksperci dostępni na ekomercyjnie

Konrad Orzechowski

Specjalista ds. marketingu
custommerce.pl

IdoSell

IdoSell to polska platforma sklepowa rozwijana przez IAI S.A. W tym momencie to najbardziej efektywny sprzedażowo SaaS w kraju. Tylko w 2021 roku GMV (łączna wartość sprzedanych towarów) w e-sklepach IdoSell wyniosło ponad 14 mld zł. Oferuje zaawansowane technologicznie narzędzia i funkcjonalności, które pozwalają na dużą sprzedaż i ciągły rozwój biznesu.

Eksperci dostępni na ekomercyjnie

Sonia Mrzygłocka-Pyć

PR Manager
idosell.com

Piotr Kałwa

E-commerce Success Manager
idosell.com

wszystko.pl

wszystko.pl to platforma e-commerce, umożliwiająca sprzedaż produktów we wszystkich kategoriach. Do serwisu może dołączyć każdy przedsiębiorca sprzedający w internecie. Portal oferuje sprzedawcom m.in. 0% prowizji od sprzedaży, brak opłat za utrzymanie konta czy proste integracje przez systemy Comarch ERP czy BaseLinker.

Eksperci dostępni na ekomercyjnie

Adrian Burtan

Specjalista ds. marketingu treści i PR
wszystko.pl

Mariola Barzyk-Libura

Business Unit Director, Product Owner
wszystko.pl

Setugo

Jesteśmy agencją marketingową z Poznania specjalizującą się w content marketingu. Od 2009 roku tworzymy treści i prowadzimy kanały w mediach społecznościowych dla firm z całej Polski, budując relacje zarówno z małymi przedsiębiorstwami, jak i z największymi korporacjami w naszym kraju.

Eksperci dostępni na ekomercyjnie

Jan Kinal

CEO
setugo.pl

Julia Rybska

Specjalistka ds. kreacji contentu, Social media managerka
setugo.pl

B2Storefront

B2Storefront powstało z myślą o szybkim wzroście branży e-commerce, a co za tym idzie - coraz większych wyzwań dla platform sprzedażowych. Stworzyliśmy produkt, dzięki któremu sklepy mogą pozbyć się ograniczeń swojej platformy, nie migrując na inną (a tym samym nie ponosząc wysokich kosztów migracji).

Eksperci dostępni na ekomercyjnie

Matt Mortek

CTO
b2storefront.com

Anthony Komarov

CEO, Founder
b2storefront.com

Voucherify

Voucherify to nowoczesne narzędzie API-first do budowania promocji oraz programów lojalnościowych. Nasza platforma pomaga szybciej uruchamiać spersonalizowane kampanie (kupony, zniżki, polecenia, karty podarunkowe), zarówno programistom jak i marketerom.

Eksperci dostępni na ekomercyjnie

Michał Sędzielewski

CMO, Co-founder
voucherify.io

Katarzyna Golubińska

Co-marketing & Partnerships Manager
voucherify.io

WeSub

WeSub specjalizuje się w szerzeniu subskrypcyjnych rozwiązań biznesowych. Tworzy autorskie narzędzia, które umożliwiają wdrożenie subskrypcji jako metody płatności u dostawców, producentów i resellerów przedmiotów czy usług. Pomaga w transformacjach biznesowych, jako jeden z głównych celów strategicznych stawiając sobie edukację rynku.

Eksperci dostępni na ekomercyjnie

Paula Nadaj

Marketing Specialist
wesub.pl

Mariusz Szałagan

CEO
wesub.pl

Automation Time

Przekazujemy nudną i monotonną pracę robotom! Analizujemy Twoje procesy, wyłaniamy te, które możemy zautomatyzować i... voilà Ty i Twoi pracownicy macie wolne ręce na rzeczy ważne. Mamy obsesję na punkcie czasu, dlatego spodziewaj się szybkiego kontaktu i ekspresowego wdrożenia. To kiedy zaczynamy?

Eksperci dostępni na ekomercyjnie

Daniel Ptasiński

Founder
automationtime.io

Brandly360

Brandly360 to unikalne, kompleksowe rozwiązanie do zarządzania cyfrową półką (digital shelf). Mierzy m.in. obecność, widoczność i ceny produktów oraz działania promocyjne marki w sklepach internetowych, umożliwiając najbardziej efektywne pozycjonowanie wśród konkurencji. Naszym celem jest nieustanne dostarczanie klientom danych najwyższej jakości, które pomogą im podejmować właściwe decyzje biznesowe.

Eksperci dostępni na ekomercyjnie

Miłosz Nowakowski

Sales Director
brandly360.com

Robert Walkowski

Digital Marketing Specialist
brandly360.com

NoCodeWork

Jesteśmy firmą specjalizującą się w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań no-code oraz automatyzacji. Działamy na platformach Make.com, Airtable, Bubble.io oraz Zapier. W nasze rozwiązania włączamy także Open AI. Tworzymy aplikacje oraz automatyzacje wspierające działania przedsiębiorców i ich firmy. Zabierzemy żmudną pracę z Twoich rąk i pozwolimy robotom zrobić to za Ciebie.

Eksperci dostępni na ekomercyjnie

Julia Czarniak

CEO & Head of Customer Success
nocodework.io

Mikołaj Brunka

CEO & Head of Technology
nocodework.io

Lizard Media

Od 2009 roku koncentrujemy się wokół kompleksowych wdrożeń i obsługi eCommerce. Projektujemy, wdrażamy i utrzymujemy rozwiązania dla rozpoznawalnych marek w Polsce i Europie korzystając z posiadanych kompetencji w obszarach: Magento 2, PIM Akeneo, PrestaShop, PHP, VueJS.

Eksperci dostępni na ekomercyjnie

Michał Koczur

CEO
lizardmedia.pl