Sklepy internetowe otwarte na święta – nowy raport „E-commerce pod szczęśliwą gwiazdką”

Shoper
Newsy e-commerce

Newsy e-commerce

shoper-logo-najnowszeOkres przedświąteczny jest gorącym czasem e-zakupów i jak co roku, sklepy internetowe czekają na zwiększoną liczbę klientów. Podobnie jak rok temu, dostawca oprogramowania sklepu internetowego Shoper przygotował raport „E-commerce pod szczęśliwą gwiazdką”, w którym bada przedświąteczne nastroje pośród właścicieli sklepów internetowych i ich klientów, analizując tym samym na bieżąco kondycję branży e-commerce.

Potencjał e-handlu jest ogromny, o czym świadczy także najnowsza edycja raportu „E-commerce pod szczęśliwą gwiazdką”, z której jasno wynika, że coraz więcej Polaków kupuje w internecie, a właściciele e-sklepów coraz profesjonalniej podchodzą do prowadzenia swoich biznesów.

Shoper_Raport2014_Swieta

Czym sklepy internetowe kuszą swoich klientów przed Świętami i jakie szacują zyski? Które działania przynoszą sklepom najlepsze efekty i czego ich właściciele obawiają się najbardziej? Odpowiedzi na te inne pytania znajdziecie w raporcie udostępnionym na stronie www.shoper.pl/blog. Poza najnowszymi danymi, w materiale przygotowano też teksty poradnikowe oraz analizy rynku e-commerce – w tym także wprowadzenie do ważnych zmian w ustawie konsumenckiej, jakie czekają nas na początku 2015 roku.

Całość można przeczytać i ściągnąć TUTAJ »

Podstawą badania były pytania zadawane właścicielom e-sklepów, prowadzonych na oprogramowaniu Shoper – wiodącej marce w polskim e-handlu, trzykrotnie z rzędu (od początku przyznawania w 2012 roku) nagradzanej wyróżnieniem ekomers dla Najlepszej Platformy Sklepowej. Patronat medialny nad raportem „E-commerce pod szczęśliwą gwiazdką 2014” objął w tym roku portal Biznes.pl.

Shoper_Raport2014_Oferty dla klientow

Shoper_Raport2014_Grafika i marketing

Całość można przeczytać i ściągnąć TUTAJ »

Źródło: informacja prasowa / Shoper

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
01.12.2020

Wyniki Black Friday 2020 na platformie Shoper

Krzysztof Bartnik

Krzysztof Bartnik

CEO
imker.pl

Artykuł
17.11.2020

Black Friday 2019 – jak było? Dane podaje IdoSell oraz Shoper

Krzysztof Bartnik

Krzysztof Bartnik

CEO
imker.pl

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę