Shoper przekazuje głos klientom

Shoper
Ekomercyjnie

Informacja prasowa

Producent oprogramowania Shoper, jednej z najpopularniejszych platform do tworzenia sklepów on-line, włącza klientów w proces rozwoju oprogramowania zgodnie z ich potrzebami i wyzwaniami biznesowymi. W pierwszej kolejności, użytkownicy zwrócili uwagę na kwestie integracji Shopera z Facebookiem i rozszerzenie integracji z Allegro. Obie funkcje zostaną wkrótce zaproponowane klientom.

Klienci Shoper mają możliwość zgłaszania i komentowania propozycji dotyczących rozwoju oprogramowania do tworzenia sklepów on-line. Każdy, kto użytkuje platformę do handlu internetowego Shoper dostępną w chmurze (model SaaS), może zgłosić propozycje zmian lub wskazać nowe funkcjonalności ułatwiające obsługę, czy poprawiające jej wydajność.

Tworząc oprogramowanie do obsługi sklepów internetowych zależało nam na zbudowaniu stabilnej platformy do prowadzenia biznesu w sieci, która zapewni wygodny i intuicyjny dostęp do szerokiej gamy funkcjonalności – przekonuje Rafał Krawczyk z Shoper. – Oddajemy głos klientom. Chcielibyśmy by mieli swój udział w powstawaniu kolejnych funkcjonalności, które zwiększą satysfakcję z użytkowania aplikacji.

Zaproponowane przez klientów wskazówki, które uzyskały największą ilość głosów zostaną wprowadzane do oprogramowania. Oprócz zaproponowania własnej funkcjonalności klienci mają również możliwość oddania głosów na propozycje zgłoszone przez innych użytkowników. Największą liczbę głosów uzyskały wskazania dotyczące integracji z Facebookiem, kuponów rabatowych dla fanów oraz rozwinięcie integracji z Allegro.

Właściciele sklepów internetowych przede wszystkim zwrócili uwagę na wsparcie w zakresie promocji i sprzedaży. Stąd propozycje rozszerzenia opcji przydzielania i rozliczania kodów rabatowych czy rozbudowania modułów zachęcających do pozostawienia komentarza.

Wybierając oprogramowanie oczekiwaliśmy przede wszystkim maksymalnej funkcjonalności w przystępnej cenie. To zapewnił nam Shoper. Platforma do obsługi sklepu musi się rozwijać wraz ze sklepem. Oczekujemy również pomocy technicznej od twórcy oprogramowania. Nowe wersje oprogramowania Shoper są wydawane kilka razy w roku, dlatego mamy pewność, że kryterium rozwoju zawsze będzie spełnione. Duża liczba integracji oferowanych przez sklep daje szerokie możliwości – mówi Anetta Strzelecka-Liszkowska z RedCoral.pl

Użytkownicy dzielili się także innowacyjnymi pomysłami, dotyczącymi wprowadzenie limitów w postaci minimalnej liczby sztuk danego produktu, na jakie można złożyć zamówienie, czy utworzenie niezależnej od „Promocji” zakładki „Wyprzedaż”, która nasuwa odmienne skojarzenia (dotyczące oferty posezonowej, produktów na wyczerpaniu) niż ta pierwsza kategoria i korzystnie wpływa na przejrzystość komunikatu.

Uruchamiając forum sugestii, Shoper nastawia się na zmiany ściśle związane z potrzebami klientów kładące nacisk na rozwój i udoskonalanie swojej oferty. Klienci reprezentują różne branże, mają odmienne podejście do prowadzenia biznesu. Są wśród nich tacy, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki oraz przedsiębiorcy wkraczający na zagraniczne rynki. Z tej różnorodności doświadczeń wynikają odmienne potrzeby. Przekazanie sugestii, często związanych ze specyfiką działania w danym segmencie rynkowym, to nieocenione źródło wiedzy, wypływające z praktyki.

Pomysł nawiązuje do idei crowdsourcingu, która zakłada włączenie społeczności użytkowników w proces rozwoju produktu. Tego typu działania podejmuje wielu twórców oprogramowania, oraz liczne firmy z innych rynków: np. Starbucks czy Dell.

Źródło: Shoper.pl

(Powyższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową firmy, której dotyczy
i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji eKomercyjnie.pl)

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
01.12.2020

Wyniki Black Friday 2020 na platformie Shoper

Krzysztof Bartnik

Krzysztof Bartnik

CEO
imker.pl

Artykuł
17.11.2020

Black Friday 2019 – jak było? Dane podaje IdoSell oraz Shoper

Krzysztof Bartnik

Krzysztof Bartnik

CEO
imker.pl

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę