Pierwsze kroki w email marketingu – konferencja ekspertów GetResponse

Marketing w e-commerce
Ekomercyjnie

eKomercyjnie.pl

Zdobywanie nowych klientów, rejestracja bazy w GIODO, budowa relacji, analiza efektów i zwiększanie skuteczności – to tylko niektóre tematy konferencji organizowanej przez ekspertów email marketingu z GetResponse, która odbędzie się 16 kwietnia w warszawskim Millenium Plaza.

„Pierwsze kroki w email marketingu: Jak zacząć zarabiać w internecie?” to konferencja w całości poświęcona zagadnieniom związanym z email marketingiem. Uczestnicy szkolenia zdobędą elementarną wiedzę pozwalającą im rozpocząć skuteczne działania email marketingowe jak np. budowa i rejestracja bazy mailingowej w GIODO, segmentacja, tworzenie newslettera czy strategii kampanii.

konferencja-getresponse

To jednak nie wszystko. Na przykładach najskuteczniejszych kampanii email marketingowych prelegenci opowiedzą jak przekuć zdobytą wiedzę w wymierne korzyści i zacząć skutecznie sprzedawać już w ciągu 7 dni od zakończenia szkolenia.

Konferencja będzie prowadzona przez ekspertów email marketingu z GetResponse, którzy na co dzień współpracują z kluczowymi klientami na rynku polskim jak i amerykańskim. W gronie prelegentów znajdują się m.in. Maciej Ossowski i Maciej Górski, doświadczeni wykładowcy, którzy regularnie dzielą się wiedzą z zakresu email marketingu z uczestnikami wielu konferencji branżowych w Polsce oraz Stanach Zjednoczonych.

„Gwarantujemy atmosferę indywidualnych porad, intensywnej nauki i wymiany doświadczeń na najwyższym poziomie” – zapewnia Maciej Ossowski, Dyrektor Działu Edukacji w GetResponse.

Konferencja odbędzie się 16 kwietnia w wieżowcu Millenium Plaza w Warszawie.

Koszt uczestnictwa jednej osoby wynosi 299 zł + VAT.

Cena konferencji obejmuje lunch i przerwy kawowe, materiały konferencyjne oraz certyfikat ukończenia szkolenia.

Szczegółowy program konferencji oraz formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie emailkonferencja.pl.

 
Patronami medialnymi konferencji są: eKomercyjnie.pl, Nowoczesna Firma, Ebzinesonline, Dziennik Internautów, Nowy Marketing, Proseed, Ebiznes.pl oraz Bankier.pl. Patronat branżowy nad konferencją sprawuje IAB Polska i Polskie Stowarzyszenie Marketingu.

Źródło: GetResponse.pl

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
18.12.2023

Jak niebanalnie prezentować produkty e-commerce w social mediach?

Maciej Sowa

Maciej Sowa

Specjalista ds. marketingu
agencjakuznia.pl

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę