Darmowa platforma aukcyjna na Facebooku – Kupuje.to

Facebook
Ekomercyjnie

Informacja prasowa

Kupuje.to to pierwsza w Polsce darmowa platforma aukcyjna na Facebooku, która od dzisiaj umożliwia założenie i prowadzenie sklepu internetowego na fanpage’u. Aplikacja jest dobrym rozwiązaniem dla przedsiębiorców i firm, które chciałyby sprawdzić się na rynku f-commerce, lecz do tej pory nie zdecydowały się na to – ze względu na wysokie koszty przedsięwzięcia.

Do założenia sklepu internetowego wystarczy parę kliknięć, a wystawienie oferty zajmuje nie więcej niż 60 sekund. Wystawianie i sprzedaż odbywa się bez opłat i prowizji, a także nie potrzeba żadnego dodatkowego konta ani rejestracji. Funkcja „Moje promocje” daje możliwość udzielania rabatów do zamówienia, zorganizowania darmowej wysyłki i podarowania prezentów kupującym – w zamian za które, sklep uzyskuje nowe kliknięcia „Lubię to!” swojego fanpage’a.

Wystawiając produkt na Facebooku, pojawia się on automatycznie w dwóch miejscach. Dzięki dwukanałowemu modelowi sprzedaży, wystawiając produkt w swoim sklepie na fanpage’u trafia on jednocześnie na platformę sprzedażową Kupuje.to. Dzięki temu, sklep zyskuje dodatkowe źródło sprzedaży z którego korzystają tysiące klientów. Jeśli użytkownik polubi lub kupi produkt, automatycznie dowiedzą się o tym jego znajomi.

Facebookowicze nie muszą zakładać dodatkowych kont, aby móc kupować lub sprzedawać w sklepie. Każdy użytkownik Facebook’a jest jednocześnie użytkownikiem sklepu.

Źródło: Kupuje.to

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę