Katalog firm eCommerce – nowe wpisy (styczeń-marzec)

Sprzedaż B2B
Ekomercyjnie

eKomercyjnie.pl

Przed Wami lista firm, które dołączyły do Katalogu Firm eCommerce w ostatnim czasie. Przypomnijmy, że od ubiegłego roku nastąpiło w nim wiele istotnych zmian m.in. wprowadziliśmy dodatkowe opcje i kategorie, a także uaktualniliśmy wpisy standardowe oraz wpisy premium. Katalog dalej się rozwija i wciąż dochodzą do niego nowe wpisy. Poniżej lista firm dodanych do Katalogu Firm eCommerce w miesiącach styczeń-marzec 2013.

WPISY PREMIUM

1. Usługi kurierskie

  • Sendbox – jest brokerem usług kurierskich UPS, obsługującym przesyłki krajowe i zagraniczne. Współpracujemy z firmami małymi, średnimi i dużymi.

2. Oprogramowanie sklepowe

  • Ebexo.pl – to e-komercyjny system naczyń połączonych przeznaczony do przygotowania i zapewnienia szybkiego rozwoju każdego sklepu internetowego. Indywidualna grafika, gwarancja multi-funkcjonalności, stale aktualizowane oprogramowanie, doświadczony zespół, łatwy w obsłudze panel administracyjny, a do tego wsparcie w postaci marketingu 360° agencji interaktywnej Ibero i system mailingowy Emelo – tak prezentuje się e-commerce przyszłości gwarantowane przez Ebexo.

WPISY STANDARD

1. Monitoring i statystyki

2. Oprogramowanie sklepowe

3. Usługi mobilne

4. Programy afiliacyjne

5. Aplikacje pomocnicze

6. Porównywarki cen

7. Marketing i reklama

Internetowy Katalog Firm eCommerce jest unikalnym projektem stworzonym przez portal eKomercyjnie.pl. Ma na celu skupienie w jednym miejscu firm świadczących usługi dla handlu elektronicznego, co ułatwi właścicielom e-sklepów dostęp do interesujących ich usług oraz pozwoli porównać oferty różnych dostawców.

Przypominamy, że wpis standardowy jest BEZPŁATNY. Każda firma oferująca usługi dla e-handlu może umieścić swoją ofertę na naszej stronie.

Aby dodać wpis do katalogu (niezależnie od tego, czy chodzi o Standard czy Premium) należy skontaktować się z redakcją serwisu: redakcja@ekomercyjnie.pl.

Wpis Premium (opcja płatna) daje firmie szereg dodatkowych korzyści:

  • Oferty Premium wyświetlają się ponad ofertami Standard na stronie głównej Katalogu oraz na stronie kategorii, prezentowane są w wyróżnionych boxach.
  • Wpisy Premium są promowane na stronie głównej serwisu eKomercyjnie.pl w boxie pod najnowszymi artykułami.
  • Wpisy Premium są promowane na stronie artykułu w prawej kolumnie, pod wklejką z Facebooka.
  • Każda firma, która posiada Wpis Premium w Katalogu, otrzymuje gratis mini-wizytówkę w Magazynie eKomercyjnie.pl, wydawanym co miesiąc w formie PDF (8 wizytówek na stronie).

Szczegółowa oferta Katalogu Firm eCommerce oraz pełny cennik usług reklamowych wysyłany jest drogą mailową na życzenie Klienta. Zapraszamy do współpracy!

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
01.01.2024

Q-commerce: rewolucja w szybkich dostawach

Miłosz Nowakowski

Miłosz Nowakowski

Sales Director
brandly360.com

Artykuł
25.12.2023

Dlaczego warto zadbać o jakość opisów w e-commerce? 5 niepodważalnych argumentów

Maciej Sowa

Maciej Sowa

Specjalista ds. marketingu
agencjakuznia.pl

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę