E-mail marketing. 10 wykładów o skutecznej promocji w sieci – książka od ekspertów GetResponse

Marketing w e-commerce
Ekomercyjnie

Informacja prasowa

Ponad 130 stron na temat email marketingu, obszerna teoria i praktyka w formie mini-wykładów dla każdego – tak najkrócej można opisać książkę “E-mail marketing. 10 wykładów o skutecznej promocji w sieci” napisaną przez ekspertów GetResponse i wydaną przez wydawnictwo Helion.

Eksperci z GetResponse, największego w Polsce dostawcy usług email marketingowych, opublikowali w wydawnictwie Helion książkę poświęconą najpopularniejszym zagadnieniom z zakresu email marketingu –“E-mail marketing. 10 wykładów o skutecznej promocji w sieci”. Jest to kompendium wiedzy, które w dziesięciu mini-wykładach wprowadza czytelnika w świat marketingu opartego na wiadomościach email oraz pozwala zgłębić jego tajniki i zwiększyć poziom zaawansowania prowadzonych kampanii.

Książka dedykowana jest zarówno marketerom i przedsiębiorcom rozpoczynającym prowadzenie kampanii email marketingowych oraz tym, którzy chcą pogłębić zdobytą już wiedzę i doświadczenie lub szukają inspiracji do zwiększenia efektywności prowadzonych działań.

Z lektury książki można dowiedzieć się m.in. jak:

  • budować listę odbiorców
  • poprawnie planować kreacje newslettera
  • planować strategię i dobierać narzędzia
  • mierzyć efektywność prowadzonych działań
  • dbać o wysoką dostarczalność wysyłanych mailingów
  • stosować segmentację odbiorców
  • integrować prowadzone kampanie z social media
  • planować działania email marketingowe na urządzenia mobilne

Autorami książki są Maciej Ossowski i Piotr Krupa, którzy dzielą się w publikacji doświadczeniami oraz tym czego nauczyli się o email marketingu przez ostatnie lata pracy w GetResponse.

Książka kosztuje 34,90 zł i jest dostępna w formie ebooka oraz wersji papierowej. Można ją kupić w księgarni internetowej wydawnictwa Helion – http://helion.pl/ksiazki/e-mail-marketing-10-wykladow-o-skutecznej-promocji-w-sieci-piotr-krupa-maciej-ossowski,emailm.htm.

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
18.12.2023

Jak niebanalnie prezentować produkty e-commerce w social mediach?

Maciej Sowa

Maciej Sowa

Specjalista ds. marketingu
agencjakuznia.pl

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę