Zakupy na nowy rok szkolny – O klasę wyżej!

Ekomercyjnie

Informacja prasowa

Rozpoczyna się akcja „O klasę wyżej!” promująca bezpieczne kupowanie w internecie, organizowana przez Trusted Shops. Akcja ”O klasę wyżej” jest skierowana do rodziców oraz opiekunów dzieci i młodzieży w wieku szkolnym kupujących w internecie lub gotowych na swoje pierwsze zakupy online. Dodatkową zachętą do zakupów w sklepach biorących udział w akcji będą rabaty przygotowane specjalnie na czas jej trwania.

– W interesie wszystkich podmiotów rynku e-commerce jest zwiększanie poczucia bezpieczeństwa konsumentów. W Polsce udział zakupów dokonywanych online w handlu detalicznym jest wyjątkowo niski, bo wynosi zaledwie 2,5%, podczas gdy na Zachodzie ten współczynnik jest nawet 3, a nawet 4 razy wyższy. Ta akcja ma zachęcić nieprzekonanych – po pierwsze gwarancją bezpieczeństwa Trusted Shops, a po drugie rabatami, które przygotowały sklepy internetowe – komentuje Anna Rak, Country Manager Trusted Shops na Polskę.

Organizatorom i patronom akcji zależy na przekonaniu klientów do szkolnych zakupów przez internet będących alternatywą dla zakupów tradycyjnych. Już sama nazwa akcji – „O klasę wyżej!” – nawiązuje do zalet i wysokiego komfortu kupowania przez internet. Biorą w niej udział sklepy, które musiały spełnić ponad 100 kryteriów niezawodności Trusted Shops. Działania podejmowane w ramach akcji mają również charakter edukacyjny, gdyż organizatorzy i patroni akcji chcą przybliżyć klientom zasady bezpiecznego kupowania w internecie, udostępniając im porady, jak bezpiecznie kupować online.

Wszystkie informacje o akcji „O klasę wyżej!” znajdują się na stronie http://oklasewyzej.pl.

Źródło: Trusted Shops

(Powyższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową firmy, której dotyczy
i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji eKomercyjnie.pl)

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
15.01.2024

8 funkcji, których nie może zabraknąć w Twoim e-Commerce B2B

Joanna Śliwa

Joanna Śliwa

Content Marketing Specialist
satisfly.co

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę