Wzór regulaminu sklepu internetowego wraz z jego 12-miesięczną aktualizacją!

Krzysztof Bartnik

Krzysztof Bartnik

CEO
imker.pl

Chcesz mieć bezpieczny i sprawdzony przez prawników regulamin w swoim sklepie internetowym? Nie chcesz być pozwany do UOKiK za klauzule niedozwolone? Nie stać Cię na usługę prawnika za 2 tysiące złotych? Jeśli trzy razy odpowiadasz „tak”, to eKomercyjnie.pl przygotowało dla Ciebie usługę Wzór regulaminu sklepu internetowego wraz z jego 12-miesięczną aktualizacją!

O klauzulach niedozwolonych i pozwach skierowanych przeciwko e-sklepom przez różnego rodzaju organizacje konsumenckie pisaliśmy na łamach eKomercyjnie.pl wiele razy. Faktem jest, że dura lex sed lex i jak długo nie uda się nam zmienić prawa, musimy przestrzegać obowiązującego. Co wymaga również ustawicznego monitorowania rejestru klauzul niedozwolonych prowadzonego przez UOKiK.

Zdajemy sobie sprawę, że wymaga to czasu i stanowi dodatkowe obciążenie dla każdego e-przedsiębiorcy. Najpierw trzeba stworzyć możliwie jak najlepszy regulamin, później nieustannie dbać o jego aktualizacje – to wszystko odrywa właścicieli sklepów od ich głównego celu: generowania coraz większych przychodów i zysków.

Właśnie dlatego opracowaliśmy zupełnie nową usługę „Wzór regulaminu dla sklepu internetowego” wraz z jego 12-miesięczną aktualizacją. Od dzisiaj za jedyne 99 zł brutto rocznie (80,49 zł netto) zapewniamy, że w przypadku zmiany przepisów zespół doświadczonych prawników wykona potrzebne aktualizacje i będziesz miał zawsze dostęp do najnowszej wersji tego dokumentu, gotowej do zamieszczenia w Twoim sklepie.

Wzór regulaminu dla sklepu internetowego

 
Wybierając naszą usługę otrzymujesz:

  • Wzór regulaminu sklepu internetowego do szybkiego wykorzystania w Twoim sklepie internetowym
  • 12 miesięcy aktualizacji regulaminu – zespół doświadczonych prawników przez cały czas monitoruje rejestr UOKiK i wprowadza w regulaminie potrzebne zmiany
  • E-mailowe informacje o wprowadzeniu zmian w regulaminie wraz z jego aktualnym wzorem
  • Comiesięczne raporty na temat klauzul niedozwolonych wraz z ich omówieniem

Regulamin jest zawsze sporządzany przez grupę prawników z wieloletnim doświadczeniem w e-commerce. Podczas jego pisania kierują się jedną zasadą: „w regulaminie powinno znajdować się prawem przewidziane minimum i nic więcej”. Dzięki takiemu podejściu właściciel sklepu nie naraża się na posiadanie zapisów niezgodnych z polskim prawem.

Ze względu na mechanizm rejestracji klauzul niedozwolonych UOKiK, nasi prawnicy przez 12 miesięcy obejmujących abonament, będą na bieżąco monitorować rejestr UOKiK i jeżeli zajdzie taka konieczność – przygotują nowy regulamin oraz poinformują o tym Ciebie poprzez e-mail. Wystarczy szybka aktualizacja wzoru na stronie Twojego sklepu i ryzyko pozwania przed Sądem Ochrony Konkurencji i Konsumentów spadnie do minimum.

Z przygotowanego regulaminu z powodzeniem korzysta już wiele sklepów internetowych – żaden z nich NIGDY nie był ukarany za klauzule abuzywne!

Ważne: Regulamin przeznaczony jest dla sklepów zajmujących się odsprzedażą zakupionych towarów. Całość nie jest przeznaczona dla sklepów sprzedających wytworzone lub przetworzone na zamówienie klienta produkty.

Wzór regulaminu dla sklepu internetowego

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
15.01.2024

8 funkcji, których nie może zabraknąć w Twoim e-Commerce B2B

Joanna Śliwa

Joanna Śliwa

Content Marketing Specialist
satisfly.co

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę