Wygraj książkowo-ebookowy zestaw wiedzy! Konkurs eKomercyjnie i Trejdoo.com

Krzysztof Bartnik

Krzysztof Bartnik

CEO
imker.pl

Zapraszamy wszystkich Czytelników eKomercyjnie.pl do udziału w konkursie, organizowanym wspólnie z platformą wymiany walut Trejdoo.com. Nagrodami w konkursie są trzy atrakcyjne zestawy wiedzy dla osób zajmujących się e-biznesem, tj. książka „E-wangeliści. Ucz się od najlepszych twórców polskiego internetu” oraz nasz ebook „E-mail marketing w sklepie internetowym”.

Informacje o Trejdoo.com

Sponsorem konkursu jest Trejdoo.com, platforma wymiany walut, która pozwala na zawieranie transakcji między użytkownikami (to oni określają kurs wymiany). W ten sposób unikają oni kosztów tzw. spreadu. Trejdoo, jako jedyny serwis pozwala także na wymianę walut po aktualnym kursie rynkowym. Dodatkowo, umożliwia on zakładanie rachunków powierniczych ESCROW, gwarantujących bezpieczeństwo transakcji handlowych.

Niedawno Trejdoo.com uruchomiło Program Partnerski. Dzięki niemu każdy może zarabiać na transakcjach dokonywanych przez osoby, którym polecił platformę. Więcej informacji na temat Programu Partnerskiego znajdziesz TUTAJ.
 

 
Zadanie konkursowe

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na dwa proste pytania:

  1. Uczestnik programu partnerskiego Trejdoo otrzymuje prowizję od każdej transakcji dokonanej przez osobę poleconą. Ile procent wynosi ta prowizja?
     
  2. Załóżmy, że co miesiąc kupujesz towar za granicą za 10 tys. euro. W banku kosztuje cię to 41,8 tys. zł, a na Trejdoo 40,8 tys. W skali roku oszczędzasz zatem 12 tys. zł. Na co przeznaczysz te pieniądze, aby ulepszyć funkcjonowanie sklepu? Uzasadnij odpowiedź w 1-2 zdaniach.

Zwycięzcami konkursu będą trzy osoby, które poprawnie odpowiedzą na pytanie numer jeden oraz napiszą najfajniejszą odpowiedź na drugie pytanie. Oceniać będziemy jej praktyczność oraz poczucie humoru.

Na przygotowanie odpowiedzi macie czas do przyszłego poniedziałku (22 października) włącznie!

Odpowiedzi przesyłajcie na adres redakcja@ekomercyjnie.pl z tematem „Konkurs Trejdoo” lub wklejacie w komentarzach pod tym artykułem!

Regulamin konkursu: link.

Zapraszamy!

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
15.01.2024

8 funkcji, których nie może zabraknąć w Twoim e-Commerce B2B

Joanna Śliwa

Joanna Śliwa

Content Marketing Specialist
satisfly.co

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę