W Ebexo.pl za sklep zapłacisz dopiero po pierwszym zamówieniu od klienta

Platformy e-commerce
Ekomercyjnie

Informacja prasowa

Od 6 marca platforma e-commerce Ebexo oferuje bezpłatne założenie lub przeniesienie sklepu internetowego. Umowa jest prosta: sklep zaczyna opłacać abonament dopiero, gdy zacznie sprzedawać. Tym samym Ebexo wychodzi naprzeciw nowym firmom, dla których często wejście w branżę e-commerce obarczone jest ryzykiem finansowym, na które nie wszyscy są gotowi już na starcie.

Oferta założenia nowego sklepu można znaleźć tutaj. Podobna propozycja dotyczy też sytuacji, kiedy sprzedawca przenosi sprzedaż do Ebexo (źródło) – nie będzie musiał zaangażować żadnych środków aż do momentu pierwszej sprzedaży.

O tej wyjątkowej ofercie opowiada Łukasz Strzelec, dyrektor zarządzający agencji ibero, właściciela marki ebexo:

„Doskonale znamy potrzeby właścicieli sklepów internetowych i wiemy jak wspierać ich w codziennej sprzedaży. Jesteśmy pewni, że platforma ebexo jest korzystnym rozwiązaniem dla każdego sklepu, bez względu na jego wielkość. Dlatego, w pierwszym okresie, gdy sklep jeszcze nie odnotowuje przychodów, rezygnujemy z wszelkich opłat – startowych, instalacyjnych oraz abonamentowych. Co więcej, abonament pobierzemy dopiero wówczas, gdy dany sklep odnotuje pierwsze zamówienie. Podsumowując: każdy nowy klient, chcący otworzyć nowy sklep lub przenieść obecny, otrzyma to zupełnie za darmo, do czasu, aż zacznie zarabiać.

Pewnie ktoś zapyta: Czy nam się to opłaca? Odpowiadam: Wszystko co opłaca się naszym klientom, jest opłacalne dla nas. My wiemy, że zaczną z nami zarabiać i dlatego bez ryzyka rezygnujemy z opłat na początku. W naszej ocenie system Ebexo jest bardzo skuteczny i to kwestia niedługiego czasu jak właściciel sklepu odnotuje pierwsze zamówienia :)”

Źródło: Ebexo.pl

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
15.01.2024

8 funkcji, których nie może zabraknąć w Twoim e-Commerce B2B

Joanna Śliwa

Joanna Śliwa

Content Marketing Specialist
satisfly.co

Artykuł
04.12.2023

Polski czy zagraniczny marketplace? Sprzedaż online nie wszędzie się opłaci

Mariola Barzyk-Libura

Mariola Barzyk-Libura

Business Unit Director, Product Owner
wszystko.pl

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę