Tylko 4 417 osoby w Polsce interesują się ecommerce i e-handlem! (KONKURS!)

Krzysztof Bartnik

Krzysztof Bartnik

CEO
imker.pl

Od razu wyjaśnię, że tytuł tego wpisu jest prowokacją i jego zadaniem jest przyciągnąć Czytelnika. Skoro już zwróciłem Twoją uwagę, to chcę Cię poinformować, że dzisiaj mija dokładnie miesiąc odkąd w sieci wystartowała najnowsza wersja bloga eKomercyjnie.pl! Z tej okazji przygotowałem dla Was mini konkurs.

Zanim przejdę do konkursu, DZIĘKUJĘ wszystkim osobom, które poświęcają swój czas na czytanie i komentowanie moich materiałów! Serwis rozwija się dzięki Wam, gdyż jesteście dla mnie najlepszą motywacją do dalszych starań.

Skąd się wzięła liczba w tytule? To łączna liczba użytkowników, którzy w ciągu ostatnich trzydziestu dni odwiedzili eKomercyjnie plus liczba osób, które zostali fanami (a raczej „likersami”) profilu na Facebooku.

Liczę na to, że ten wynik będzie szybko się powiększał. Na pewno pomogą w tym materiały poradnikowe, które czekają w kolejce do opublikowania :) W najbliższych dniach ogłoszę również coś ciekawego, dlatego stay tuned!

Dla osób czy firm zainteresowanych statystykami strony (potencjalni reklamodawcy) przygotowałem dodatkowo zrzut z Google Analytics:

Po podziękowaniach czas na konkurs. Dla zwycięzcy przygotowałem książkę Boo Hoo: A Dot.com Story from Concept to Catastrophe (w j. angielskim), która opisuje historię witryny Boo.com – w założeniach międzynarodowego sklepu internetowego, który upadł po 18 miesiącach od założenia firmy i przejedzeniu 135 milionów dolarów od inwestorów (trochę więcej o książce swego czasu napisał Paweł Fornalski).

Co trzeba zrobić, aby wygrać książkę? Wystarczy gdziekolwiek w internecie (swój profil na Facebooku, Flakerze, innym serwisie / na blogu / na swojej stronie / gdziekolwiek w sieci) umieścić następującą informację:

Mój ulubiony wpis na eKomercyjnie.pl to

Za link wstawiamy oczywiście adres materiału, np.

Mój ulubiony wpis na eKomercyjnie.pl to https://www.ekomercyjnie.pl/polski-e-commerce-obrotem-stoi/

Po zrealizowaniu zadania poproszę o wiadomość na maila krzysztof.bartnik@gmail.com z odnośnikiem do powyższej notki (albo do swojego profilu) z tematem „Konkurs boo hoo”. Po tygodniu wylosuję zwycięzcę i prześlę mu książkę. Tyle:)

Zapraszam do działania i jeszcze raz dziękuję za Wasze odwiedziny!

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
15.01.2024

8 funkcji, których nie może zabraknąć w Twoim e-Commerce B2B

Joanna Śliwa

Joanna Śliwa

Content Marketing Specialist
satisfly.co

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę