Trusted Shops współpracuje z SOTE

Ekomercyjnie

Informacja prasowa

Strategiczna współpraca między Trusted Shops a SOTE, jest przekonującym dowodem na to, jak kluczowy w działalności sklepów jest audyt przeprowadzany przez niezależny podmiot. Jego najistotniejszym efektem jest wzmocnienie poczucia bezpieczeństwa wśród konsumentów i zapewnienie im obsługi na najwyższym, europejskim poziomie.

SOTE to jedna z największych firm oferujących kompletne usługi i oprogramowanie dla sklepów internetowych. Z jej usług korzysta już ponad 8000 polskich sklepów.

Dzięki integracji SOTE z systemem Trusted Shops, wszystkie sklepy, które korzystają z usług SOTE, po przejściu procesu pre-certyfikacji, posiadają strukturę zgodną z wymogami prawa polskiego. Tym samym sklepy, które funkcjonują na oprogramowaniu SOTE, są przygotowane, by sprawnie wprowadzić program Ochrony Kupującego i zamieścić na swojej stronie Znak jakości Trusted Shops oraz cieszyć się wyższym współczynnikiem konwersji, który jest naturalnym efektem przystąpienia sklepu do programu Trusted Shops.

Dla pierwszych stu sklepów, które funkcjonują na oprogramowaniu SOTE i których obroty nie przekraczają 200 tys. PLN rocznie, firma Trusted Shops przygotowała ofertę specjalną w pakietach PRO i PREMIUM, która obejmuje darmowe uczestnictwo w programie Trusted Shops przez 12 miesięcy. Oferta obejmuje pełny audyt, Gwarancję Ochrony Kupującego oraz Znak Jakości Trusted Shops.

– Dzięki współpracy Trusted Shops z SOTE, każdy właściciel sklepu może być pewien, że oprogramowanie, z którego korzysta sklep, pomyślnie przeszło proces pre-certyfikacji i w efekcie integracja w programie Trusted Shops przebiega dla tych sklepów płynnie i szybko – podkreśla Anna Rak, Country Manager Trusted Shops w Polsce.

– Sto pierwszych sklepów, które zdecyduje się na przystąpienie do programu otrzymuje bezpłatne roczne członkostwo – komentuje Bożena Jakubowicz, właścicielka firmy SOTE. – To wyjątkowo atrakcyjna propozycja dla sklepów SOTE. Dzięki uzyskaniu certyfikatu Trusted Shops właściciele sklepów mogą liczyć na rzetelny audyt oraz zyskują zaufanie swoich klientów, razem z systemem zaufanych opinii i Gwarancją Zwrotu Pieniędzy.

Więcej informacji o ofercie specjalnej znajduje się tutaj.

(Powyższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową firmy, której dotyczy
i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji eKomercyjnie.pl)

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
15.01.2024

8 funkcji, których nie może zabraknąć w Twoim e-Commerce B2B

Joanna Śliwa

Joanna Śliwa

Content Marketing Specialist
satisfly.co

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę