Trusted Shops wprowadza jeden pakiet oraz półroczną ofertę testową

Ekomercyjnie

Informacja prasowa

Trusted Shops, firma zajmująca się certyfikacją sklepów internetowych, wprowadza nowy pakiet członkowski „wszystko w jednym” oraz specjalną półroczną ofertę testową dla nowych członków. Teraz Trusted Shops oferuje swoim klientom jeden kompleksowy pakiet, w ramach którego otrzymują oni wszystkie kluczowe opcje takie jak Znak Jakości, Ochrona Kupującego, Opinie o Sklepie oraz Praktyczny Podręcznik po polskim prawie e-commerce.

Wraz z nową promocją każdy sprzedawca internetowy będzie mógł czerpać korzyści z posiadania Znaku Jakości w ramach krótkoterminowej umowy. Certyfikat jest dla konsumentów sygnałem, że dany sklep internetowy prowadzi działalność zgodną z najważniejszymi regulacjami w zakresie praw konsumenta. Dzięki temu przyczynia się do budowania dobrego wizerunku sklepu, poprawy współczynnika konwersji oraz zwiększenia obrotów. Teraz właściciele e-biznesów będą mogli przetestować nowy pakiet przez 6 miesięcy. Jeśli w tym czasie przekonają się o jego zaletach, pakiet zostanie automatycznie zmieniony w regularne 12-miesięczne członkostwo.

Trusted Shops wspiera sklepy internetowe w budowaniu zaufania do ich usług poprzez połączenie trzech kluczowych elementów. Po pierwsze, Znak Jakości stanowi dla klientów gwarancję, że sklep spełnia ponad 100 rygorystycznych kryteriów. Po drugie, klienci mogą skorzystać z opcji Ochrony Kupującego – gwarancji zwrotu pieniędzy w przypadku niedostarczenia towaru przez firmę. W końcu, Opinie o Sklepie Trusted Shops pozwalają konsumentom dokonywać świadomych zakupów oraz stanowią informację zwrotną dla sklepów na temat sklepu oraz obsługi klienta pomagając zoptymalizować funkcjonowanie danego e-biznesu. Opinie o Sklepie wraz z zintegrowanym systemem recenzji klientów tworzą istotne narzędzie marketingowe umożliwiające zwiększenie zaufania klientów.

Ponadto, podczas procesu certyfikacji sprzedawcy mogą liczyć na wsparcie ze strony ekspertów Trusted Shops, którzy mają duże doświadczenie w polskim prawie e-commerce. Właściciele sklepów uzyskują porady na temat działań jakie powinni podjąć by dostosować swój sklep do wymagań audytu. Otrzymują również wzory pism i dokumentów prawnych. Każdy nowy członek dostaje również Praktyczny Podręcznik Trusted Shops, który zawiera wskazówki jak należy prowadzić sprzedaż internetową zgodnie z obowiązującym prawem konsumenckim. Warto wspomnieć, że w celu ustandaryzowania procedury audytu jej struktura została w znacznym stopniu
udoskonalona.

„Wraz z naszą specjalną półroczną ofertą dajemy właścicielom sklepów internetowych elastyczność, aby mogli sprawdzić korzyści płynące z posiadania naszego pakietu w ramach wygodnej, krótkoterminowej umowy. E-commerce to dynamicznie rozwijający się sektor, a nowa struktura pakietu jest odpowiedzią na zapotrzebowanie na przejrzyste i zoptymalizowane rozwiązania, które zwiększają konkurencyjność e-biznesów” – komentuje Anna Rak, Country Manager, Trusted Shops.

Dostępność i cena

Nowa oferta jest już dostępna od na stronie www.trustedshops.pl w zakładce dla sprzedawców. Cena pakietu promocyjnego to 799 zł za 6 miesięcy. Ceny regularnego pakietu zaczynają się od 129 zł za miesiąc (w zależności od obrotów sklepu). Dodatkowo, klienci IAI-Shop oraz Sote mogą skorzystać z oferty na specjalnych warunkach. Cena pakietu promocyjnego to 699 zł za 6 miesięcy. Ceny regularnego pakietu zaczynają się od 89 zł za miesiąc (w zależności od obrotów sklepu).

Źródło: Trusted Shops

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
15.01.2024

8 funkcji, których nie może zabraknąć w Twoim e-Commerce B2B

Joanna Śliwa

Joanna Śliwa

Content Marketing Specialist
satisfly.co

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę