Sześć powodów, dla których nie możesz przegapić drugich Warsztatów E-commerce Pro!

Krzysztof Bartnik

Krzysztof Bartnik

CEO
imker.pl

W poprzednią środę zaprosiliśmy wszystkich Czytelników eKomercyjnie.pl do udziału w drugich Warsztatach E-commerce Pro, które odbędą się w dniach 18-19 października (czwartek-piątek) w Warszawie. Dziękujemy za wszystkie dotychczasowe zapisy, a dla niezdecydowanych przygotowaliśmy sześć konkretnych powodów, dla których nie możecie przegapić tego wydarzenia!

Przejdźmy od razu do rzeczy. Dzięki udziałowi w Warsztatach E-commerce Pro:

 1. Będziesz mieć poczucie dobrze spędzonego czasu – na warsztatach nie będzie prezentacji reklamowych. Chcemy maksymalnie wykorzystać ten dzień, by przekazać Ci KONKRETY na temat rozwoju sklepu internetowego.
   
 2. Poznasz świetne metody i case studies z zakresu prowadzenia i promocji sklepu internetowego, do których ciężko dotrzeć na własną rękę. Nie chcemy zanudzać teorią, dlatego pokażemy jak największą liczbę przykładów ciekawych rozwiązań z polskich i zagranicznych sklepów internetowych.
   
 3. Usystematyzujesz swoją wiedzę na temat zagadnień prawnych związanych z prowadzeniem działalności handlowej w Internecie. Wymienimy i omówimy ustawy / przepisy, które powinien znać każdy e-przedsiębiorca, podamy też szereg szczegółów na temat dobrego regulaminu sklepu oraz przedstawimy BHP w kontaktach z prawem.
   
 4. Otrzymasz sprawdzony wzór regulaminu sklepu internetowego z gwarancją jego aktualizacji przez 6 miesięcy. Regulamin napisał prawnik z dużym doświadczeniem w e-biznesie, a dzięki jego aktualizacjom klauzule niedozwolone będą dla Ciebie tylko niemiłym wspomnieniem z przeszłości.
   
 5. Poznasz spójny system zarządzania sklepem internetowym, oparty na sprawdzonych metodach. Dowiesz się, jak zbudować przewagę konkurencyjną, której rywale nie skopiują. Zaczniesz podejmować przemyślane i racjonalne decyzje dzięki zdobywaniu konkretnych danych.
   
 6. Nasze wystąpienia konstruujemy tak, aby było w nich miejsce na zadawanie pytań, wymianę doświadczeń i udzielenie odpowiedzi na wszystkie wątpliwości, które mogą pojawić się przed i w trakcie spotkania.

Po tym szkoleniu całkiem inaczej spojrzysz na swoją firmę. Zaczniesz dostrzegać okazje do zmian, których nie widziałeś wcześniej. Udział w Warsztatach E-commerce Pro #2 będzie dla Ciebie solidnym zastrzykiem energii. Spotkasz ludzi podobnych do siebie – e-przedsiębiorców z mniejszym lub większym stażem, którzy mają za sobą zarówno sukcesy, jak i porażki. Wymienisz się doświadczeniem i pomysłami. Zawrzesz wartościowe znajomości, które w przyszłości mogą przynieść korzyści Tobie i Twojej firmie.

Zapraszamy!

Partnerem Warsztatów E-commerce Pro # jest firma Siódemka S.A.
Siódemka S.A. powstała w 1998 roku. Obecnie jej strukturę tworzy 40 lokalnych oddziałów oraz zespól 3000 pracowników i kurierów. Firma świadczy usługi kurierskie i logistyczne, dostosowane do unikalnych potrzeb kilkunastu tysięcy klientów na terenie całego kraju. Siódemka oferuje usługi w serwisie lokalnym i krajowym, doręczając do przedsiębiorstw i osób prywatnych ponad 1,5 miliona paczek miesięcznie.

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
15.01.2024

8 funkcji, których nie może zabraknąć w Twoim e-Commerce B2B

Joanna Śliwa

Joanna Śliwa

Content Marketing Specialist
satisfly.co

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę