Świadczysz usługi dla e-commerce? Dodaj swoją ofertę do Katalogu Firm eKomercyjnie.pl

Ekomercyjnie

Ewa Bartnik

Wprowadziliśmy ciekawe zmiany w Katalogu Firm eCommerce w eKomercyjnie.pl. Najważniejsze z nich to BEZPŁATNY wpis standardowy oraz nowe możliwości promocji wpisów wyróżnionych. Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy oferujące usługi dla handlu internetowego.

Katalog Firm eCommerce w eKomercyjnie.pl istnieje już od dawna, jednak teraz wprowadziliśmy w nim istotne zmiany. Poniżej przedstawiamy nowe zasady prezentacji firm:

1. Wpis standardowy jest BEZPŁATNY. Teraz każda firma oferująca usługi dla e-handlu może umieścić swoją ofertę na naszej stronie.

Aby dodać swoją firmę do Katalogu Firm eCommerce w eKomercyjnie.pl, należy skontaktować się z redakcją serwisu: redakcja@ekomercyjnie.pl.

2. Wpis wyróżniony (PREMIUM) jest płatny:
– 69 zł netto / miesiąc (zakup na 3 miesiące);
– 59 zł netto / miesiąc (zakup na 6 miesięcy);
– 49 zł netto / miesiąc (zakup na 12 miesięcy);

W związku ze zmianami w Katalogu, od dziś do końca marca 2012 każda firma otrzyma 25% rabatu na zakup Wpisu Premium. Aby skorzystać z promocji, opcję wyróżnienia należy zamówić najpóźniej 31 marca 2012 roku.

Jakie korzyści dla firmy daje opcja Premium?

  1. Oferty Premium wyświetlają się ponad ofertami Standard na stronie głównej Katalogu oraz na stronie kategorii, prezentowane są w wyróżnionych boxach.
  2. Wpisy Premium są promowane na stronie głównej serwisu eKomercyjnie.pl w boxie pod najnowszymi artykułami.
  3. Wpisy Premium są promowane na stronie artykułu w prawej kolumnie, pod wklejką z Facebooka.
  4. Każda firma, która posiada Wpis Premium w Katalogu, automatycznie otrzymuje mini-wizytówkę w Magazynie eKomercyjnie.pl, wydawanym co miesiąc w formie PDF (8 wizytówek na stronie) – wizytówki po raz pierwszy ukażą się w najbliższym numerze, który wychodzi pod koniec marca.

Wpis Premium można zamówić drogą mailową: ewa.bartnik@ekomercyjnie.pl albo redakcja@ekomercyjnie.pl.

Z uwagi na to, że postawiliśmy na szczegółowe, kompletne opisy, nie udostępniamy formularza do samodzielnego podawania danych. Wszystkie oferty są przez nas weryfikowane, a ich forma jest dostosowywana do specyfiki danej kategorii. Każdy, kto chce umieścić ofertę swojej firmy w naszym katalogu otrzymuje od nas mailem do wypełnienia krótki formularz, dostosowany do profilu swojej działalności.

Dzięki temu, każda firma ma możliwość przedstawienia wszystkich atutów swojej oferty, a Czytelnicy mogą z łatwością porównać usługi różnych dostawców.

Zapraszamy wszystkie firmy* do zaprezentowania swojej oferty na łamach eKomercyjnie.pl!

*W Katalogu Firm eCommerce umieszczamy tylko oferty firm związanych z rynkiem e-commerce, świadczących usługi dla handlu elektronicznego. Nie jest to katalog sklepów internetowych.

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
15.01.2024

8 funkcji, których nie może zabraknąć w Twoim e-Commerce B2B

Joanna Śliwa

Joanna Śliwa

Content Marketing Specialist
satisfly.co

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę