SuperPaczka.pl udostępnia API dla e-commerce

Ekomercyjnie

Informacja prasowa

Broker usług kurierskich SuperPaczka.pl po dużych zmianach wprowadzonych w serwisie pod koniec ubiegłego roku wprowadził kolejną nowość. Od połowy stycznia można korzystać z zaawansowanego API, stworzonego głównie na potrzeby e-commercu. API jest dostosowane do potrzeb zarówno pojedynczych sklepów, jak i platform sklepowych.

„API to naszym zdaniem narzędzie niezbędne dla klientów, którzy wysyłają paczki regularnie np. w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Dzięki takiemu rozwiązaniu, ułatwiamy im współpracę z kurierem i przyspieszamy procedury związane z nadawaniem i wysyłaniem przesyłek do klientów” – komentuje Joanna Słoń, Dyrektor Marketingu Super Paczki.

API to narzędzie wykorzystywane nie tylko przez sklepy i platformy sklepowe, ale także przez firmy nie związane z e-commercem, które wykorzystują usługi kurierskie w codziennej działalności operacyjnej. Dzięki API, każdy użytkownik może zintegrować swój biznes z Super Paczką, tak aby w szybki i prosty sposób, bez logowania się i wypełniania formularzy wyceniać przesyłki, zamawiać kuriera lub realizować inne czynności związane z nadawaniem paczek.

Wprowadzenie API sprawia, że Super Paczka dołączyła do czołówki aktywnie działających polskich brokerów oferujących taką usługę. „To jeden z kroków, które podejmujemy w celu zbudowania swojej pozycji na rynku brokerów kurierskich w Polsce – będziemy iść dalej w tym kierunku” – podsumowuje Joanna Słoń.

SuperPaczka.pl to broker usług kurierskich, skierowany głównie do małych i średnich przedsiębiorstw oraz do osób fizycznych wysyłających od kilku do kilkudziesięciu paczek miesięcznie.

Źródło: SuperPaczka.pl

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
15.01.2024

8 funkcji, których nie może zabraknąć w Twoim e-Commerce B2B

Joanna Śliwa

Joanna Śliwa

Content Marketing Specialist
satisfly.co

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę