SuperHost.pl zainwestował 1,5 mln zł w platformę technologiczną HOSTING 2.0™

Ekomercyjnie

Informacja prasowa

SuperHost.pl, jeden z liderów polskiego rynku usług hostingowych, przygotował akcję promocyjną w ramach której klienci mogą korzystać z Pakietu Start 2.0, płacąc za niego wybraną przez siebie kwotę. Spółka zakończyła właśnie swoją największą tegoroczną inwestycję – za 1,5 mln zł zrealizowała projekt technologiczny, który funkcjonować będzie pod rynkową marką HOSTING 2.0™.

Akcja promocyjna prowadzona jest pod hasłem: „Płać za hosting ile chcesz”. Głównym celem jest zaoferowanie nowym klientom możliwości zakupu pakietu hostingowego (czyli miejsca na stronę internetową oraz pocztę elektroniczną) na rok za dowolną wybraną przez klienta kwotę. Niezależnie od zadeklarowanej kwoty pakiet ma pełną funkcjonalność i wsparcie techniczne przez całą dobę.

– To kolejna bardzo atrakcyjna propozycja SuperHost.pl dla firm poszukujących profesjonalnego miejsca na stronę www i pocztę e-mail – mówi Michał Jerzyk, prezes zarządu spółki. – Jest to zarazem podsumowanie inwestycji o wartości ok. 1,5 mln zł. Oferowane pakiety Start 2.0 i Biznes 2.0 korzystają z jej znaczących możliwości. Wybór hostingu to dzisiaj nie tylko kwestia parametrów, ale także zaawansowanych systemów zapewniających wysoką dostępność, całodobowej pomocy telefonicznej czy kilkustopniowych kopii bezpieczeństwa. To, co nazywamy w SuperHost.pl nową generacją usług, zawiera znacznie dłuższą listę wymagań, nie podnosząc jednocześnie poprzeczki cenowej.

Akcja „Płać za hosting ile chcesz” potrwa do końca maja. Więcej informacji znajdziecie tutaj i tutaj.

Źródło: SuperHost.pl

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
15.01.2024

8 funkcji, których nie może zabraknąć w Twoim e-Commerce B2B

Joanna Śliwa

Joanna Śliwa

Content Marketing Specialist
satisfly.co

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę