Stylizuj z Arytonem – aplikacja konkursowa od PoProstu.net

Ekomercyjnie

Informacja prasowa

Firma Aryton, przy współpracy agencji social media PoProstu.Net – należącej do z Grupy AMP Media, organizuje konkurs „Twoja stylizacja”. Zaprojektowana przez PoProstu.Net aplikacja konkursowa pozwala na stworzenie własnej kompozycji z ubrań Arytonu, a następnie zamieszczenie jej w konkursowej galerii, którą można przeglądać przez cały okres trwania konkursu.

Aplikacja Konkursowa powstała w oparciu o Open Grapha i dostępna jest w zakładce na stronie https://www.facebook.com/ArytonPolska.

Co tydzień ukaże się tło stylizacji sugerujące temat, w obszarze którego będą poruszać się Fani tworzący swoje prace. Uczestnicy konkursu, a jednocześnie Użytkownicy aplikacji mogą uruchomić swą wyobraźnię i za pomocą części garderoby dać upust swej modowej fascynacji. Do utworzenia kompozycji Fani mają do wykorzystania wszystkie części garderoby z dostępnego asortymentu Arytonu, w tym produkty z następujących kategorii: bluzki, torby, kurtki, spódnice, akcesoria, żakiety, płaszcze, suknie oraz spodnie. Aplikacja została wyposażona w intuicyjne narzędzia powiększania, obracania oraz nakładania na siebie produktów.

Raz w tygodniu spośród wszystkich nadesłanych prac Komisja Konkursu wybierze najlepszą kompozycję. Dodatkowo drugą, równoważną nagrodę, otrzyma osoba, której stylizacja zbierze najwięcej głosów internautów. Głosować będą mogli tylko Fani Arytonu na Facebooku. Spośród najlepszych prac Komisja Konkursowa wybierze autora Nagrody Miesiąca. Konkurs potrwa 2 miesiące.

Źródło: PoProstu.net

Reklama

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
18.05.2022

ROI, ROAS… czas na ROR w Twoim e-commerce!

Marcelina Lipska

Marcelina Lipska

CEO, Digital Marketing Consultant & Strategist
f1brand.pl

Artykuł
04.05.2022

50 błędów w SEO — sprawdź, czy ich nie popełniasz!

Adam Przybyłowicz

Adam Przybyłowicz

SEO Copywriter
toponline.pl

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę