Startuje BankKabli.pl – e-sklep z kablami, przewodami i osprzętem kablowym

Ekomercyjnie

Informacja prasowa

Prawie 3 miliony metrów kabli oraz przewodów dostępne od ręki i niemal natychmiast wysyłane do klienta. Przez ostatnie cztery miesiące zespół Divante pracował nad nowym systemem e-commerce dla jednego ze swoich klientów. BankKabli.pl skupia się na sprzedaży kabli, przewodów i osprzętu z nimi związanego.

To jeden z pierwszych tego typu e-sklepów w Polsce i jednocześnie największy. BankKabli.pl korzysta z potężnego zaplecza logistycznego, by zapewnić klientom szeroką ofertą i szybkie terminy realizacji zamówień. Od złożenia zamówienia do wysłania go klientowi mijają godziny, a nie dni.

Proces projektowania Banku Kabli realizowano w oparciu o badania terenowe i badania z użytkownikami. Umożliwiło to odkrycie realnych potrzeb klientów, a także weryfikację proponowanych rozwiązań.

Oprogramowanie sklepu oparto o Magento, a następnie zintegrowano poprzez szynę danych Microsoft BizTalk z systemami dziedzinowymi klienta – między innymi z systemem zarządzania zautomatyzowanym magazynem. Powierzchnia zaplecza logistycznego wynosi aż 30 000 mkw., a w sklepie dostępne są obecnie prawie 3 000 000 m kabli i przewodów.

W optymalnym doborze produktów klientów wspiera specjalny kalkulator, doradzający, w jaki sposób wybrać potrzebne odcinki kabli lub przewodów z oferty. Klienci mają do swojej dyspozycji także wsparcie konsultantów z Biura Obsługi Klienta.

Prace nad systemem nie ustają i już niebawem pojawią się w nim następne funkcje wspierające klienta. Z największego w Polsce e-sklepu z kablami i przewodami można korzystać pod adresem http://bankkabli.pl.

(Powyższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową firmy, której dotyczy
i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji eKomercyjnie.pl)

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
27.09.2023

Monitoring marki w e-commerce: jak śledzić i analizować opinie klientów o Twojej marce?

Robert Walkowski

Robert Walkowski

Digital Marketing Specialist
brandly360.com

Artykuł
25.09.2023

Nagrania wizyt. Jak czytać dane o zachowaniach?

Kamila Kotowska

Kamila Kotowska

Head of marketing
cux.io

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę