Sprzedajemy.pl tworzy sekcję ogłoszeń lokalnych dla Dziennik.pl

Ekomercyjnie

Informacja prasowa

Dziennik.pl i Sprzedajemy.pl wspólnymi siłami utworzyły sekcję z ogłoszeniami lokalnymi. Dzięki tej współpracy, każdy internauta będzie mógł w portalu Dziennik.pl szybko i łatwo sprzedać rzeczy, których już nie potrzebuje. Serwis z ogłoszeniami lokalnymi, udostępniony wspólnie przez Dziennik.pl i Sprzedajemy.pl, jest dostępny na stronie głównej portalu oraz pod adresem sprzedajemy.dziennik.pl.

Integracja rozwiązań dotyczących handlu rzeczami z drugiej ręki (nowymi i używanymi), pozwala użytkownikom Dziennik.pl korzystać z wyszukiwarki oraz pozostałych funkcji serwisu Sprzedajemy.pl.

Od tej pory internauci odwiedzający Dziennik.pl mogą szybko, łatwo i bezpiecznie sprzedawać swoje rzeczy oraz polować na cenowe okazje. Użytkownicy nowego serwisu umieszczają ogłoszenia bez rejestracji, bez opłat i sprzedają bez prowizji. Serwis umożliwia także nawiązywanie kontaktu między stronami transakcji. Przekazanie przedmiotu i finalizacja transakcji należą do użytkowników.

Współpraca z Grupą Infor to dla nas kolejny etap w rozwoju naszego serwisu. Sprzedajemy.pl zyskało nowe możliwości dotarcia do nowej, atrakcyjnej grupy docelowej. Internauci odwiedzający Dziennik.pl mogą natomiast szybko i łatwo pozbyć się nieużywanych już rzeczy” – mówi Alicja Turek, Specjalista ds. Komunikacji ze Sprzedajemy.pl.

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
29.11.2022

Boże Narodzenie a terminowe dostawy – jak wybrać niezawodnego dostawcę?

Magdalena Hajduga

Magdalena Hajduga

Head of Business Development
Apaczka.pl

Artykuł
28.11.2022

Sprzedaż subskrypcyjna. Czy ten model to przyszłość e-commerce?

Piotr Kałwa

Piotr Kałwa

E-commerce Success Manager
idosell.com

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę