Speedmail stawia na innowacje przed otwarciem rynku pocztowego

Ekomercyjnie

Informacja prasowa

Ewidencja nadanych przesyłek listowych, monitoring procesu doręczania korespondencji w oparciu o system GPS, a także profesjonalne dostarczanie kontraktów w imieniu Klienta, to innowacja na rynku pocztowym, wprowadzona przez firmę Speedmail. Operator, który specjalizuje się w doręczaniu korespondencji masowej dla firm, przygotowuje się do zapowiadanej na 2013 rok liberalizacji rynku usług pocztowych i osiągnięcia pozycji największego w kraju alternatywnego operatora pocztowego dla biznesu.

Już teraz, dzięki usługom, które oferuje Speedmail Klienci biznesowi mają możliwość monitorowania drogi nadanej przesyłki. Do tej pory taką możliwość mieli wyłącznie Klienci korzystający z usług firm kurierskich. Co więcej firma oferuje ewidencję procesu doręczeń w oparciu o system GPS, dzięki któremu wiadomo, kiedy listonosz odwiedził dany adres. Po realizacji zlecenia Klient otrzymuje raport z wykonania usługi.

„Skuteczność, bezpieczeństwo i terminowość doręczeń przesyłek listowych to podstawa naszej działalności” – mówi Janusz Konopka, Prezes firmy Speedmail. „Dzięki zaoferowanym rozwiązaniom nasi Klienci nie muszą nam wierzyć, po prostu mogą nas sprawdzić na każdym kroku.” – dodaje.

Operator pocztowy wprowadził również usługę PDC (Professional Delivery of Contracts) obejmującą profesjonalne dostarczanie umów. Oznacza to, że wyszkoleni pracownicy firmy, w stosownym stroju, w imieniu Klienta pośredniczą np. przy podpisaniu dokumentów, ale także sprawdzają prawidłowość ich wypełnienia, pomagają osobie wypełniającej, a nawet mogą poświadczyć zgodność danych.

„To kolejna usługa, którą wprowadzamy w wyniku obserwacji rynku i jego potrzeb. Cały czas staramy się dotrzymywać kroku podmiotom biznesowym, a nawet wyprzedzać ich oczekiwania. To jeden z elementów przygotowań do liberalizacji rynku. Na różnych polach staramy się maksymalnie zwiększyć konkurencyjność, by jak najlepiej wykorzystać szanse, jakie stworzy wolny rynek”
– mówi Janusz Konopka.

Źródło: Art-Media

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
18.09.2023

Wdrożenie sklepu internetowego krok po kroku

Joanna Śliwa

Joanna Śliwa

Content Marketing Specialist
satisfly.co

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę