Sklepy mobilne – nowe rozdanie w wykonaniu IAI-Shop.com

Ekomercyjnie

Informacja prasowa

Druga mobilna wersja strony to już standard. Od dzisiaj sklepy internetowe IAI-Shop.com mają możliwość uruchomienia wersji mobilnej sklepu dosłownie jednym kliknięciem i to w cenie 9 zł miesięcznie. Wszystko to dzięki nowej usłudze „Druga, mobilna wersja strony”.

Dotychczas IAI ofertowało jedynie możliwość tworzenia zupełnie odrębnych, dodatkowych sklepów z maską mobilną. Tę funkcję wprowadzili jako pierwsi na polskim rynku prawie 2 lata temu. Teraz firma wprowadziła nowe rozwiązanie z myślą o sklepach, które chcą po prostu uruchomić wersję mobilną tego samego sklepu.

W nowej usłudze:

  • Uproszczona została do minimum procedura instalacji. Każdy istniejący sklep może uruchomić natychmiast wersję mobilną bez żadnych opłat za aktywację czy dezaktywację.
  • Automatycznie dodana jest subdomena (m.nazwasklepu.pl)
  • Opłata za drugą, mobilną wersję strony wynosi 9 zł netto miesięcznie bez opłaty za dodatkowy sklep do panelu. Nie są również widoczne w konfiguracji dodatkowe opcje dla dodatkowych sklepów.
  • Wszystkie towary, menu, teksty i opisy są natychmiast widoczne w mobilnej wersji.
  • Można wgrać inne logo i top.
  • Maskę Mobile można samodzielnie modyfikować np. zmieniając kolorystykę.

Tworząc nową usługę IAI-Shop.com nie chciało iść na kompromisy. Dlatego zostało wszystko to co najlepsze z dotychczasowej usługi:

1. Udostępniona jest bez opłat bogata funkcjonalnie maska Mobile STANDARD, która działa we wszystkich mobilnych przeglądarkach oferując tak zaawansowane funkcje jak obsługa koszyka, sprawdzenie zamówień itp.

2. Nadal istnieje oczywiście możliwość stworzenia maski indywidualizowanej w ramach pakietów graficznych, zlecając prace serwisowe graficzne lub dokupując wyższy pakiet wdrożeniowy i wykorzystując część czasu na personalizację maski STANDARD Mobile. Dalej wykonywane są automatyczne przekierowania z urządzeń mobilnych (np. iPhone lub telefonu z Android)

3. Korzystając z drugiej mobilnej wersji strony w IAI-Shop.com nie musisz przekazywać żadnych danych do zewnętrznych serwisów lub godzić się na kompromisy wizualne lub funkcjonalne.

Więcej informacji o nowej usłudze IAI-Shop.com znajdziecie tutaj.

Źródło: IAI S.A.

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
15.01.2024

8 funkcji, których nie może zabraknąć w Twoim e-Commerce B2B

Joanna Śliwa

Joanna Śliwa

Content Marketing Specialist
satisfly.co

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę