Sklep Nitrotek.pl wprowadza Potrójną Gwarancję dla klientów

Ekomercyjnie

Informacja prasowa

Sklep internetowy www.NitroTek.pl, będący jednym z liderów rynku sprzedaży modeli zdalnie sterowanych dla początkujących i średnio zaawansowanych, wraz ze swoją nową wiosenną ofertą wprowadził formułę Potrójnej Gwarancji dla Kupujących.

Ma ona na celu zapewnienie wszystkim klientom wyboru najlepszej oferty na rynku. Dzięki gwarancji najlepszej ceny, darmowej dostawie i ewentualnie bezpłatnej odsyłce modelu, kupujący ma pewność najniższej ceny i braku jakichkolwiek dodatkowych kosztów. Dodatkowo Klient sklepu może się przekonać czy towar jest zgodny z opisem i w razie czego odesłać model na koszt Nitrotek.

– Większość naszych klientów to osoby szukające modelu do zabawy z kolegami, z dzieckiem lub całą rodziną. To konsumenci dla których liczy się produkt dobrej jakości, który jednak nie nadwyręży zbytnio domowego budżetu. Wierzymy, obietnica najlepszej ceny, darmowa dostawa, możliwość darmowego zwrotu to argumenty które przemówią nawet do najbardziej wymagającego klienta – stwierdza Krzysztof Cielma ze sklepu www.nitrotek.pl.

Często jednak klienci sklepów internetowych przekonują się, że niektóre bardzo atrakcyjne oferty cenowe są tylko pozorne. Zakupy on-line związane są bowiem zazwyczaj z dodatkowymi kosztami, związanymi z np. z wysyłką czy prowizją przy płatności kartą.

W sklepie Nitrotek „najniższe ceny” nie są tylko pustym sloganem – stwierdza Cielma. – Naszym nadrzędnym celem jest zagwarantowanie klientom najlepszej ceny kupowanego modelu bez żadnych dodatkowych i ukrytych kosztów.

Dlatego wraz z wprowadzeniem nowej wiosennej oferty, właściciele sklepu NitroTek postanowili zaproponować wszystkim kupującym tzw. Potrójną Gwarancję, na którą składają się: Gwarancja Najlepszej Ceny, Gwarancja Darmowej Dostawy oraz Gwarancja Darmowego Zwrotu.

Pierwszą z nich zapewnia klientom możliwość wyszukania konkurencyjnych ofert wśród innych sklepów internetowych z branży modeli rc. Jeżeli klient znajdzie u innego sprzedawcy dokładnie taki sam produkt, jak w ofercie sklepu NitroTek, ale w niższej cenie, NitroTek gwarantuje, iż nie tylko wyrówna swoją cenę ale przebije konkurencję o 5%! Porównywana oferta musi oczywiście dotyczyć dokładnie takich samych produktów i zawierać w sobie kompletne koszty zakupu (np. cenę wysyłki).

Kolejnym krokiem na drodze do udanej transakcji jest Gwarancja Darmowej Dostawy. Dzięki niej klient nie ponosi kosztów dostawy modelu. Darmowa dostawa obejmuje wyłącznie zamówienia opłacane przelewem lub płatnością elektroniczną. Ma to również na celu zachęcenie klientów do korzystania z tych form płatności, kosztem nadal bardzo popularnych w Polsce wysyłek pobraniowych. Darmowa dostawa to jednak bardzo kuszący atut.

Natomiast Gwarancja Darmowego Zwrotu to zupełnie nowatorska propozycja wśród polskich sklepów internetowych działających w branży modelarskiej. – Mamy świadomość, iż dla wielu konsumentów brak możliwości osobistego obejrzenia zamawianego produktu, jest jednym z zasadniczych aspektów odstraszających przed korzystaniem z zakupów internetowych – zauważa Krzysztof Cielma.

Oczywiście klientom przysługuje prawo zwrotu zakupionego produktu bez podania przyczyny, jeżeli okaże się iż nie spełnia on ich oczekiwań. Jednak to wiąże się z koniecznością odesłania zamówionego produktu i przede wszystkim kolejnymi dodatkowymi kosztami i czasem spędzonym w kolejkach na poczcie.

Jeżeli z jakiś powodów produkt, po wypakowaniu z pudełka nie spełnia oczekiwań klienta, to Nitrotek umożliwia bezpłatny zwrot towaru a jego obsługa sama zaplanuje odbiór towaru od kupującego. Dzięki takiemu rozwiązaniu klient Nitrotek ma nie tylko wszystkie korzyści wynikające z zakupów w sieci, ale także umożliwia obejrzenie towaru i przyjmuje jego ewentualny zwrot, co jeszcze do niedawna było możliwie tylko w stacjonarnych sklepach.

Źródło: Nitrotek

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
15.01.2024

8 funkcji, których nie może zabraknąć w Twoim e-Commerce B2B

Joanna Śliwa

Joanna Śliwa

Content Marketing Specialist
satisfly.co

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę