ShopCamp #3 będzie okupował Gdańsk

Krzysztof Bartnik

Krzysztof Bartnik

CEO
imker.pl

Już za trzy dni, w sobotę 13 marca odbędzie się trzecia edycja warsztatów ShopCamp. Organizatorzy spodziewają się udziału około 200 osób (w tym 60 sklepów internetowych zlokalizowanych m.in. w Trójmieście). Na spotkaniu będę miał swoje dziesięć minut, w czasie których opowiem o „Sekretach” do osiągnięcia sukcesu w prowadzeniu e-sklepu.

Ciąg dalszy wiadomości prasowej:

Gdańsk będzie kolejnym miastem po Łodzi i Poznaniu, w którym organizatorzy ShopCamp zamierzają  promować otwarte, bezpośrednie podejście do budowania relacji między e-sklepami a ich klientami, łatwo dostępne narzędzia i metody polepszania rentowności sklepu. W trakcie spotkania team ekspercki oraz zaproszeni goście wskażą inspirujące przykłady wykorzystania ogólnodostępnych kanałów i narzędzi do efektywnej komunikacji, podzielą się wiedzą, dotyczącą sposobów budowania trwałej marki i zyskiwania lojalności klientów oraz zdradzą, w jaki sposób budować rozpoznawalność i renomę sklepu internetowego.

Zgodnie z przyjętą formułą najbliższy ShopCamp składać się będzie z dwóch części. W ramach pierwszej z nich, otwartej i nieodpłatnej, uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać prezentacji zaproszonych gości. W roli prelegentów wystąpią: Marcin Treder oraz Wiktor Mazur (nokaut.pl), Marcin Cebula (DotPay S.A. – oficjalny mecenas całej inicjatywy), Norbert Trudziński (neosport.pl), Krzysztof Bartnik (ekomercyjnie.pl), Piotr Majewski (Ekademia.pl, MajewskiBC.pl) i Mirek Wąsowicz (Netmining).

Nie zabraknie również Konrada Latkowskiego (VEDIA S.A.), „Tomka Komercyjnego” (e-komers.pl), Grzegorza Rusieckiego (Kubanskie.pl), Adama Zygadlewicza (Netguru.pl, Flaker.pl) i Jakuba Górnickiego (Mixxt.de, Prezi.com, KosmoShow). Całkowitą nowością w tej edycji spotkania będzie natomiast dynamiczny panel dyskusyjny z ekspertami i przedstawicielami wybranych sklepów, który poprowadzi „Tomek Komercyjny”.

Drugą część spotkania stanowić będą zamknięte, odpłatne warsztaty, podczas których eksperci dokładnie prześwietlą biorące w nich udział sklepy, wskażą, co warto zmienić i pomogą znaleźć rozwiązania najbardziej palących problemów. A wszystko to z silnym nastawieniem na praktykę.

Do tej pory w części otwartej ShopCamp wzięło udział ponad 300 osób, w zamkniętych warsztatach ponad 20 sklepów, filmy online z wykładami zostały obejrzane prawie 10 tys. razy.

Wszystkie dodatkowe informacje, dokładna agenda spotkania oraz formularz rejestracyjny znajdują się na oficjalnej stronie ShopCampu.

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
15.01.2024

8 funkcji, których nie może zabraknąć w Twoim e-Commerce B2B

Joanna Śliwa

Joanna Śliwa

Content Marketing Specialist
satisfly.co

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę