ShopCamp 3.3 w Międzyzdrojach już 26 maja

Ekomercyjnie

Informacja prasowa

Jeżeli nie mieliście ostatnio okazji dotrzeć do Poznania i Białegostoku, koniecznie musicie pojawić się na ShopCampie w Międzyzdrojach. Już 26 maja odbędzie się kolejne inspirujące spotkanie dla entuzjastów e-commerce.

„Do tej pory ShopCamp odbywał się w dużych miastach. Spotkanie, które odbędzie się 26 maja, jest ostatnim przed wakacjami – z kolejnymi odsłonami wracamy dopiero w październiku. Tym samym uznaliśmy, że Międzyzdroje to idealne miejsce na zakończenie udanego wiosennego sezonu. Liczymy na świetny weekend w doskonałym barcampowym klimacie” – mówi Dorota Szymanowska, event manager ShopCampu.

Podczas spotkania wystąpią:

  • Rafał Irla (Albertus) – Case Study Albertus
  • Marcin Majzner (Aplon.pl) – Crosseling przy sprzedaży na Allegro
  • Robert Janeczek (Zubibu) – Mobile commerce na każdy budżet
  • Marcin Piwowarczyk (BoldCommerce) – Budowanie marki sklepu
  • Łukasz Plutecki (NetArch) – Automatyzacja procesów w sklepie internetowym
  • Maciej Górski (Implix)

Uczestnicy ShopCampu mają też możliwość wystąpienia z 5-minutową prezentacją w ramach ShopCamp ARENA. To doskonała okazja, aby zadebiutować w roli prelegenta i ewentualnie pokazać swój produkt czy usługę.

Miejsce, w którym tym razem odbędzie się spotkanie jest wyjątkowe. Po kopalni GUIDO w Zabrzu i wnętrzach Słodowni Starego Browaru, uczestnicy ShopCampu spotkają się w słynnym kinie Eva. Po oficjalnej części imprezy organizatorzy zapraszają wszystkich na after party w plażowym klimacie.

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne. Wystarczy zarejestrować się na stronie imprezy. Spotkanie rozpocznie się o godz. 12:00. Agendę oraz inne szczegóły znajdziecie na http://shopcamp.pl/

Mecenasem spotkań ShopCamp jest Platforma iStore.pl. Partnerem merytorycznym ShopCamp jest firma NetArch. Wsparcie logistycznie zapewnia Siódemka S.A.

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę