ShopCamp 3.3 w Międzyzdrojach już 26 maja

Ekomercyjnie

Informacja prasowa

Jeżeli nie mieliście ostatnio okazji dotrzeć do Poznania i Białegostoku, koniecznie musicie pojawić się na ShopCampie w Międzyzdrojach. Już 26 maja odbędzie się kolejne inspirujące spotkanie dla entuzjastów e-commerce.

„Do tej pory ShopCamp odbywał się w dużych miastach. Spotkanie, które odbędzie się 26 maja, jest ostatnim przed wakacjami – z kolejnymi odsłonami wracamy dopiero w październiku. Tym samym uznaliśmy, że Międzyzdroje to idealne miejsce na zakończenie udanego wiosennego sezonu. Liczymy na świetny weekend w doskonałym barcampowym klimacie” – mówi Dorota Szymanowska, event manager ShopCampu.

Podczas spotkania wystąpią:

  • Rafał Irla (Albertus) – Case Study Albertus
  • Marcin Majzner (Aplon.pl) – Crosseling przy sprzedaży na Allegro
  • Robert Janeczek (Zubibu) – Mobile commerce na każdy budżet
  • Marcin Piwowarczyk (BoldCommerce) – Budowanie marki sklepu
  • Łukasz Plutecki (NetArch) – Automatyzacja procesów w sklepie internetowym
  • Maciej Górski (Implix)

Uczestnicy ShopCampu mają też możliwość wystąpienia z 5-minutową prezentacją w ramach ShopCamp ARENA. To doskonała okazja, aby zadebiutować w roli prelegenta i ewentualnie pokazać swój produkt czy usługę.

Miejsce, w którym tym razem odbędzie się spotkanie jest wyjątkowe. Po kopalni GUIDO w Zabrzu i wnętrzach Słodowni Starego Browaru, uczestnicy ShopCampu spotkają się w słynnym kinie Eva. Po oficjalnej części imprezy organizatorzy zapraszają wszystkich na after party w plażowym klimacie.

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne. Wystarczy zarejestrować się na stronie imprezy. Spotkanie rozpocznie się o godz. 12:00. Agendę oraz inne szczegóły znajdziecie na http://shopcamp.pl/

Mecenasem spotkań ShopCamp jest Platforma iStore.pl. Partnerem merytorycznym ShopCamp jest firma NetArch. Wsparcie logistycznie zapewnia Siódemka S.A.

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
15.01.2024

8 funkcji, których nie może zabraknąć w Twoim e-Commerce B2B

Joanna Śliwa

Joanna Śliwa

Content Marketing Specialist
satisfly.co

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę