ShopCamp 3.3 odbędzie się 2. czerwca w Gdyni, a nie w Międzyzdrojach

Ekomercyjnie

Informacja prasowa

O ShopCampie słyszeli już prawie wszyscy. W 12 spotkaniach, które odbyły się w ciągu ostatnich dwóch lat, wzięło udział kilka tysięcy osób. ShopCamp to nie tylko baza wiedzy i cenne wskazówki na temat tego jak powinno prowadzić się sklep internetowy. ShopCamp to jego uczestnicy – to ShopCampowicze.

W poprzednim tygodniu ogłaszaliśmy, że kolejne spotkanie odbędzie się w Międzyzdrojach. Organizatorzy postanowili jednak zmienić termin i lokalizację spotkania, które odbędzie się 2. czerwca w Gdyni.

„W związku z wieloma sygnałami jakie docierały do nas od społeczności skupionej wokół ShopCampu, postanowiliśmy przenieść najbliższe wydarzenie do Gdyni. Dotarły do nas dziesiątki maili i telefony od uczestników, którzy chcieliby wziąć udział w spotkaniu, jednak kłopotem dla nich była odległa lokalizacja. Dlatego, specjalnie dla naszych stałych i przyszłych ShopCampowiczów postanowiliśmy spełnić ich prośbę” – mówi Dorota Szymanowska z Fundacji Polak 2.0.

To jednak nie jedyny powód zmiany lokalizacji. Poza prezentacjami gości i ShopCamp Arena dla uczestników przygotowano nowy element w formule spotkania, który może stać się absolutnym hitem najbliższego ShopCampu. Organizatorzy nie zdradzają zbyt wielu szczegółów.

„W tej chwili mogę jedynie powiedzieć, że szykujemy wywiad z bardzo ciekawą osobą z branży. Nie będzie to jednak klasyczny wywiad jakich widzieliśmy już wiele. Emocje i dramaturgia gwarantowane. Sama nie mogę się doczekać. Szczegóły zdradzimy jeszcze w tym tygodniu” – dodaje Dorota Szymanowska.

ShopCamp odbywał się w Trójmieście już dwukrotnie – w Sopocie i w Gdańsku. Tym razem przedstawiciele sklepów internetowych spotkają się 2 czerwca w Gdyni w COCO Cafe Club (ul. Waszyngtona 21).

Mecenasem spotkań ShopCamp jest Platforma iStore. Patronat merytoryczny sprawuje NetArch. Logistyczne wsparcie zapewnia Siódemka.

Źródło: Fundacja Polak 2.0

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
15.01.2024

8 funkcji, których nie może zabraknąć w Twoim e-Commerce B2B

Joanna Śliwa

Joanna Śliwa

Content Marketing Specialist
satisfly.co

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę