ShopCamp 3.3 odbędzie się 2. czerwca w Gdyni, a nie w Międzyzdrojach

Ekomercyjnie

Informacja prasowa

O ShopCampie słyszeli już prawie wszyscy. W 12 spotkaniach, które odbyły się w ciągu ostatnich dwóch lat, wzięło udział kilka tysięcy osób. ShopCamp to nie tylko baza wiedzy i cenne wskazówki na temat tego jak powinno prowadzić się sklep internetowy. ShopCamp to jego uczestnicy – to ShopCampowicze.

W poprzednim tygodniu ogłaszaliśmy, że kolejne spotkanie odbędzie się w Międzyzdrojach. Organizatorzy postanowili jednak zmienić termin i lokalizację spotkania, które odbędzie się 2. czerwca w Gdyni.

„W związku z wieloma sygnałami jakie docierały do nas od społeczności skupionej wokół ShopCampu, postanowiliśmy przenieść najbliższe wydarzenie do Gdyni. Dotarły do nas dziesiątki maili i telefony od uczestników, którzy chcieliby wziąć udział w spotkaniu, jednak kłopotem dla nich była odległa lokalizacja. Dlatego, specjalnie dla naszych stałych i przyszłych ShopCampowiczów postanowiliśmy spełnić ich prośbę” – mówi Dorota Szymanowska z Fundacji Polak 2.0.

To jednak nie jedyny powód zmiany lokalizacji. Poza prezentacjami gości i ShopCamp Arena dla uczestników przygotowano nowy element w formule spotkania, który może stać się absolutnym hitem najbliższego ShopCampu. Organizatorzy nie zdradzają zbyt wielu szczegółów.

„W tej chwili mogę jedynie powiedzieć, że szykujemy wywiad z bardzo ciekawą osobą z branży. Nie będzie to jednak klasyczny wywiad jakich widzieliśmy już wiele. Emocje i dramaturgia gwarantowane. Sama nie mogę się doczekać. Szczegóły zdradzimy jeszcze w tym tygodniu” – dodaje Dorota Szymanowska.

ShopCamp odbywał się w Trójmieście już dwukrotnie – w Sopocie i w Gdańsku. Tym razem przedstawiciele sklepów internetowych spotkają się 2 czerwca w Gdyni w COCO Cafe Club (ul. Waszyngtona 21).

Mecenasem spotkań ShopCamp jest Platforma iStore. Patronat merytoryczny sprawuje NetArch. Logistyczne wsparcie zapewnia Siódemka.

Źródło: Fundacja Polak 2.0

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
18.09.2023

Wdrożenie sklepu internetowego krok po kroku

Joanna Śliwa

Joanna Śliwa

Content Marketing Specialist
satisfly.co

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę