ShopCamp 3.1 odbędzie się w Poznaniu już za 16 dni

Ekomercyjnie

Informacja prasowa

Osiemnastego lutego w Poznaniu odbędzie się inauguracja trzeciej edycji otwartych spotkań branży e-commerce – ShopCamp. Tym razem organizator – Fundacja Polak 2.0 – podjął współpracę z platformą iStore.pl aby podczas 5 konferencji zaplanowanych na 2012 rok kontynuować wspólnie misję integrowania środowiska przedstawicieli sklepów internetowych oraz osób zainteresowanych rozwojem e-handlu w Polsce.

Pod względem formuły trzecia edycja ShopCampu będzie kontynuacją sprawdzonych elementów z lat ubiegłych – uczestnicy spotkań będą mieli możliwość wysłuchania prezentacji zaproszonych gości a także wystąpić z pięciominutową prezentacją w ramach ShopCamp ARENA. Integralną częścią każdego ShopCampu jest nadal część nieformalna (tzw. “afterparty”), podczas której można porozmawiać na dowolny temat przy pizzy i piwie.

ShopCamp jak i inne spotkania w formule barcamp stanowią dość mocny kontrast w stosunku do typowych konferencji. Podczas ShopCampu każdy może być prelegentem, a prezentacje zaproszonych gości są często przerywane pytaniami, z których rodzą się burzliwe dyskusje rodzące szereg wniosków dla wszystkich uczestników.

ShopCamp wyróżnia się dodatkowo swoim objazdowym charakterem (każde spotkanie odbywa się w innym mieście) oraz dążeniem Fundacji Polak 2.0 do organizowania spotkań w ciekawych lokalizacjach – spotkanie podsumowujące poprzednią edycję odbyło się 320 metrów pod ziemią, w kopalni GUIDO w Zabrzu.

Oto co o współpracy przy ShopCampie twierdzą Tomasz Cynar z Platformy iStore.pl oraz Adam Zygadlewicz z Fundacji Polak 2.0.

Tomasz Cynar (Platforma iStore.pl): „ShopCamp jako idea bardzo dobrze wpisuje się w zakres naszej działalności. Popieramy każdą akcję, wspierającą rozwój czy profesjonalizację polskiego rynku e-commerce, a ShopCamp jest bardzo dobrym przykładem takiej inicjatywy.

Jako mecenas ShopCampu wspólnie z Fundacją Polak 2.0, organizatorem cyklu, będziemy się starać, aby tegoroczna edycja spotkań była jeszcze ciekawsza i dostarczała jeszcze więcej wiedzy praktycznej z zakresu e-commerce. Chcemy aktywnie uczestniczyć w rozwoju i promocji naszej branży.”

Adam Zygadlewicz (Fundacja Polak 2.0): „Bardzo nas cieszy, że otwarte, nieformalne oraz w dużej mierze spontaniczne spotkania są dostrzegane przez rozpoznawalne i ugruntowane marki takie jak Platforma iStore.pl. Uważam, że dbałość o edukację rynku, promocja dobrych praktyk to świetny sposób na umocnienie wizerunku a także możliwość pozyskania wielu cennych wskazówek przydatnych przy rozwijaniu produktów i usług do prowadzenia e-sprzedaży. Cieszy mnie, że Platforma iStore.pl to doskonale rozumie”.

ShopCamp 3.1 odbędzie się 18.02 w Poznaniu w Starym Browarze. Gościem specjalnym najbliższego spotkania będzie dr Marek Wojciechowski- niezależny ekspert, psycholog biznesu, który podzieli się swoim cennym doświadczeniem. Partnerem merytorycznym cyklu ShopCamp jest firma Netarch. Partnerem wspierającym inauguracji jest firma Payment Network.

Źródło: Fundacja Polak 2.0

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
15.01.2024

8 funkcji, których nie może zabraknąć w Twoim e-Commerce B2B

Joanna Śliwa

Joanna Śliwa

Content Marketing Specialist
satisfly.co

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę