Serwis KurJerzy.pl wprowadził zwrot pobrania w 1 dzień

Ekomercyjnie

Informacja prasowa

KurJerzy.plOd początku lutego na stronie brokera kurierskiego KurJerzy.pl działa nowa usługa – zwrot kwoty pobrania w 1 dzień. Dzięki tej funkcjonalności każdy użytkownik serwisu, który wybierze produkty kopertowe lub paczkowe firmy UPS, może skorzystać z dodatkowej opcji i otrzymać zwrot kwoty pobrania na swoje konto, już na następny dzień roboczy od dostarczenia przesyłki.

Nowe rozwiązanie jest szczególnie przydatne dla osób często wysyłających przesyłki za pobraniem. Z danych serwisu KurJerzy.pl wynika, że kwoty z pobrania trafiają do nadawcy w większości przypadków w dniu doręczenia paczki.

„Opcja jest dostępna dla wszystkich użytkowników, a co najważniejsze, nie wymaga podpisywania dodatkowych umów” – tłumaczy Marcin Trzciński, Specjalista ds. rozwoju w KurJerzy.pl. – „Funkcjonalność działa już od kilku tygodni i możemy śmiało powiedzieć, że cieszy się dużym zainteresowaniem. Bardzo zależało nam na uruchomieniu tej opcji, ponieważ w niektórych przypadkach krótki czas oczekiwania na pobranie jest bardzo istotny dla naszych użytkowników” – dodaje.

Łączna kwota pobrań, która realizowana będzie ekspresowo dla jednego użytkownika, wynosi 2000 PLN i powiększana jest o saldo konta Prepaid. Po jej przekroczeniu reszta pobrań powróci na konto użytkownika w standardowym trybie. Warto przypomnieć, że w podstawowej ofercie serwisu KurJerzy.pl zwroty pobrań wykonywane są w 3 dni robocze przy wyborze produktów UPS i 5 dni w przypadku firmy DHL. Wszystko zależy od szybkości, w jakiej przekazywany jest przelew od firmy kurierskiej, w ten sposób serwis KurJerzy.pl od razu może przekazać kwotę pobrania nadawcy.

Źródło: KurJerzy.pl

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
15.01.2024

8 funkcji, których nie może zabraknąć w Twoim e-Commerce B2B

Joanna Śliwa

Joanna Śliwa

Content Marketing Specialist
satisfly.co

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę