Serwis KurJerzy.pl wprowadził zwrot pobrania w 1 dzień

Ekomercyjnie

Informacja prasowa

KurJerzy.plOd początku lutego na stronie brokera kurierskiego KurJerzy.pl działa nowa usługa – zwrot kwoty pobrania w 1 dzień. Dzięki tej funkcjonalności każdy użytkownik serwisu, który wybierze produkty kopertowe lub paczkowe firmy UPS, może skorzystać z dodatkowej opcji i otrzymać zwrot kwoty pobrania na swoje konto, już na następny dzień roboczy od dostarczenia przesyłki.

Nowe rozwiązanie jest szczególnie przydatne dla osób często wysyłających przesyłki za pobraniem. Z danych serwisu KurJerzy.pl wynika, że kwoty z pobrania trafiają do nadawcy w większości przypadków w dniu doręczenia paczki.

„Opcja jest dostępna dla wszystkich użytkowników, a co najważniejsze, nie wymaga podpisywania dodatkowych umów” – tłumaczy Marcin Trzciński, Specjalista ds. rozwoju w KurJerzy.pl. – „Funkcjonalność działa już od kilku tygodni i możemy śmiało powiedzieć, że cieszy się dużym zainteresowaniem. Bardzo zależało nam na uruchomieniu tej opcji, ponieważ w niektórych przypadkach krótki czas oczekiwania na pobranie jest bardzo istotny dla naszych użytkowników” – dodaje.

Łączna kwota pobrań, która realizowana będzie ekspresowo dla jednego użytkownika, wynosi 2000 PLN i powiększana jest o saldo konta Prepaid. Po jej przekroczeniu reszta pobrań powróci na konto użytkownika w standardowym trybie. Warto przypomnieć, że w podstawowej ofercie serwisu KurJerzy.pl zwroty pobrań wykonywane są w 3 dni robocze przy wyborze produktów UPS i 5 dni w przypadku firmy DHL. Wszystko zależy od szybkości, w jakiej przekazywany jest przelew od firmy kurierskiej, w ten sposób serwis KurJerzy.pl od razu może przekazać kwotę pobrania nadawcy.

Źródło: KurJerzy.pl

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
23.11.2022

Recykling treści – praktyczne zalecenia i przykłady

Jan Kinal

Jan Kinal

CEO
setugo.pl

Artykuł
21.11.2022

Black Friday nie musi być black. Jak się do niego dobrze przygotować?

Magdalena Hajduga

Magdalena Hajduga

Head of Business Development
Apaczka.pl

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę