Saleup.pl – nowa platforma z wyprzedażami sprzętu outdoorowego

Platformy e-commerce
Ekomercyjnie

Informacja prasowa

Pod adresem www.saleup.pl ruszyła platforma, która daje niepowtarzalną możliwość zakupu niezbędnego sprzętu sportowego i turystycznego w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, nie ruszając się sprzed ekranu komputera. Serwis uruchomili właściciele sklepu internetowego Outdoorzy.pl.

Platforma Saleup.pl jest adresowana do wszystkich, którzy są entuzjastami gór i outdooru, kochają wyprzedaże i są zmęczeni ciągłym przeglądaniem sklepów internetowych w poszukiwaniu promocji. W saleup.pl wszyscy entuzjaści gór i wspinaczki znajdą w jednym miejscu wszystkie gorące okazje w cenach obniżonych nawet o 70%.

Na platformie prezentowana jest oferta produktów, którą chętni mogą nabyć tylko w ściśle określonym czasie i liczbie. Zarówno czas trwania wyprzedaży danych produktów oraz ich liczba są na bieżąco prezentowane na stronie. Po upływie wskazanego czasu dany produkt zostaje zastąpiony przez kolejny, znajdujący się w kolejce ofert. Taki sposób wyprzedaży, oparty na z góry określonej ilości produktów i stosunkowo szybkiej decyzji klienta, umożliwia stosowanie bardzo dużych zniżek. Wygrywa ten kto potrafi szybko podejmować decyzję.

Dla przykładu, w serwisie oferowane są narty dostępne w cenie obniżonej o 45 procent. Wyprzedaż dotyczy siedmiu par nart. Na ich zakup klient ma pół godziny. Po upływie tego czasu oferta zostaje zakończona i jednocześnie zastąpiona przez kolejny produkt główny, np. namiot z 50-procentową zniżką, a następnie plecak tańszy o 37 procent.

Co ważne, oferta platformy www.saleup.pl dotyczy tylko towaru fizycznie dostępnego w magazynie. Dzięki temu wysyłka nie potrwa dłużej niż 48 godzin a klient nie musi się martwić, czy dostawca na pewno wywiąże się z umowy, jak to niejednokrotnie ma miejsce w przypadku różnego rodzaju serwisów wyprzedażowych.

Źródło: Outdoorzy.pl

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
15.01.2024

8 funkcji, których nie może zabraknąć w Twoim e-Commerce B2B

Joanna Śliwa

Joanna Śliwa

Content Marketing Specialist
satisfly.co

Artykuł
04.12.2023

Polski czy zagraniczny marketplace? Sprzedaż online nie wszędzie się opłaci

Mariola Barzyk-Libura

Mariola Barzyk-Libura

Business Unit Director, Product Owner
wszystko.pl

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę