Saleup.pl – nowa platforma z wyprzedażami sprzętu outdoorowego

Platformy e-commerce
Ekomercyjnie

Informacja prasowa

Pod adresem www.saleup.pl ruszyła platforma, która daje niepowtarzalną możliwość zakupu niezbędnego sprzętu sportowego i turystycznego w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, nie ruszając się sprzed ekranu komputera. Serwis uruchomili właściciele sklepu internetowego Outdoorzy.pl.

Platforma Saleup.pl jest adresowana do wszystkich, którzy są entuzjastami gór i outdooru, kochają wyprzedaże i są zmęczeni ciągłym przeglądaniem sklepów internetowych w poszukiwaniu promocji. W saleup.pl wszyscy entuzjaści gór i wspinaczki znajdą w jednym miejscu wszystkie gorące okazje w cenach obniżonych nawet o 70%.

Na platformie prezentowana jest oferta produktów, którą chętni mogą nabyć tylko w ściśle określonym czasie i liczbie. Zarówno czas trwania wyprzedaży danych produktów oraz ich liczba są na bieżąco prezentowane na stronie. Po upływie wskazanego czasu dany produkt zostaje zastąpiony przez kolejny, znajdujący się w kolejce ofert. Taki sposób wyprzedaży, oparty na z góry określonej ilości produktów i stosunkowo szybkiej decyzji klienta, umożliwia stosowanie bardzo dużych zniżek. Wygrywa ten kto potrafi szybko podejmować decyzję.

Dla przykładu, w serwisie oferowane są narty dostępne w cenie obniżonej o 45 procent. Wyprzedaż dotyczy siedmiu par nart. Na ich zakup klient ma pół godziny. Po upływie tego czasu oferta zostaje zakończona i jednocześnie zastąpiona przez kolejny produkt główny, np. namiot z 50-procentową zniżką, a następnie plecak tańszy o 37 procent.

Co ważne, oferta platformy www.saleup.pl dotyczy tylko towaru fizycznie dostępnego w magazynie. Dzięki temu wysyłka nie potrwa dłużej niż 48 godzin a klient nie musi się martwić, czy dostawca na pewno wywiąże się z umowy, jak to niejednokrotnie ma miejsce w przypadku różnego rodzaju serwisów wyprzedażowych.

Źródło: Outdoorzy.pl

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
14.12.2022

Na jakiej platformie założyć sklep internetowy? Porównanie rozwiązań

Łukasz Badziak

Łukasz Badziak

Content Marketing Specialist
cyberfolks.pl

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę