Ruszył Bynaked.pl, nowy sklep na rynku wnętrzarskim

Ekomercyjnie

Informacja prasowa

Bynaked.plNa polskim rynku zadebiutował sklep internetowy Bynaked.pl, oferujący meble inspirowane stylistyką lat 50-tych i 60-tych. Firma funkcjonuje w oparciu o unikatowy model biznesowy, który pozwala obniżyć ceny sprzedawanych produktów nawet o połowę w stosunku do konkurencji.

Bynaked.pl jest nowym start-upem na rynku wnętrzarskim, który stawia na sprzedaż internetową. W ten sposób oszczędza na wynajmie powierzchni wystawienniczej i obsłudze salonu meblowego. Atutem firmy jest pierwszy raz zastosowany w Polsce model dystrybucji mebli, który nie wymaga ponoszenia kosztów utrzymywania magazynu wysokiego składowania. Złożone przez klientów zamówienia przekazywane są bezpośrednio do fabryki. Nie ma więc sprzedaży hurtowej ani pośredników detalicznych, co pozwala obniżyć ceny oferowanych produktów i sprzedawać dobrej jakości meble taniej o 30 – 50 proc. niż inne sklepy online.

Oferta Bynaked.pl jest adresowana głównie do młodych osób, urządzających swoje mieszkanie. W grupie docelowej dominują przede wszystkim kobiety w przedziale wiekowym 25 – 40 lat. „Chcemy wypełnić niszę na rynku i zaoferować designerskie meble ze średniej półki. Naszą receptą na sukces jest unikatowy model biznesowy bezpośredniej dystrybucji mebli od producenta do klienta, który pozwala sprzedawać meble w atrakcyjnym przedziale cenowym. Nabywców szukamy przede wszystkim wśród młodych ludzi urządzający swoje pierwsze mieszkanie. Start-up Bynaked.pl będziemy rozwijać etapami, dołączając do naszej oferty kolejne atrakcyjne zarówno estetycznie, jak i cenowo meble,” – tłumaczy Anthony Svirskis, pomysłodawca i założyciel Bynaked.pl.

Bynaked.pl

Oferta Bynaked.pl zainteresuje poszukujących awangardowych i oryginalnych elementów wyposażenia wnętrz. Kanapy, fotele i krzesła inspirowane projektami klasyków designu jak Arne Jacobsen, czy Mies van der Rohe to główny asortyment sklepu internetowego. Meble produkowane są z wysokiej jakości materiałów m.in. skóry, wełny, kaszmiru, stali nierdzewnej, szkła, drewna. Rodzaj i kolorystyka zastosowanych materiałów mogą być dostosowane indywidualnie do jednostkowych zamówień klientów.

Internetowy sklep Bynaked.pl został założony przez Anthonego Svirskisa, twórcę i właściciela Joshua Group, grupy firm zajmujących się importem mebli, usługami developerskimi oraz projektowaniem wnętrz.

Źródło: Bynaked.pl

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
15.01.2024

8 funkcji, których nie może zabraknąć w Twoim e-Commerce B2B

Joanna Śliwa

Joanna Śliwa

Content Marketing Specialist
satisfly.co

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę