Roadshow Akademii Empathy – wszystko o e-commerce w jednym miejscu

Ekomercyjnie

Informacja prasowa

Nie wiesz jak wypromować swój biznes w sieci? Chcesz poznać najnowsze trendy na e- rynku? Rusza Roadshow Akademii Empathy, czyli cykl bezpłatnych seminariów E-commerce w Praktyce. Start 19 września.

To punkt obowiązkowy w kalendarzu imprez dla wszystkich właścicieli sklepów internetowych, firm prowadzących działalność B2B i B2C i pasjonatów branży. Dobra nowina o tajnikach sprzedaży w sieci dotrze aż do pięciu miast Polski. Na liście roadshow znalazły się Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk i Warszawa. Dlaczego warto pojawić się na tych spotkaniach?

Bezpłatne seminaria przygotowane zostały tak, by zaopatrzyć uczestników w zestaw praktycznej wiedzy z prowadzenia działalności w sieci. Prelekcje będą prowadzone w trzech blokach tematycznych.

  • W ramach sesji Prawo i Finanse uczestnicy prześwietlą prawne aspekty działalności i zasady funkcjonowania w przestrzeni wirtualnej, jak również dobre zasady e-commerce oraz systemy finansowe.
  • Na prelekcjach z Biznesu i Marketingu posłuchają m.in. o kreowaniu wizerunku sklepów internetowych, marketingu czy też o certyfikacji.
  • Trzeci blok Technologie pomoże rozwikłać pojęcia takie jak optymalizacja systemów e-commerce, jak również badania użyteczności.

Koniec każdego seminarium uwieńczy wystąpienie praktyków internetu – właścicieli i managerów popularnych sklepów internetowych. Swoje success story zaprezentują w tej edycji m.in. twórcy Answear.com, Allegro, meble VOX czy też Motoricus s.a.

Roadshow Akademii Empathy partnerują m.in. Trusted Shops, Paybynet (Krajowa Izba Rozliczeniowa), Edisonda, Kancelaria Radcy Prawnego Marianna Poproch-Wesołowska, Fundacja Obserwatorium Zarządzania oraz Shoper.

Plan seminariów:

  • 19.09.2011 – Kraków – Krakowski Park Technologiczny
  • 20.09.2011 – Wrocław – Wrocławski Park Technologiczny
  • 21.09.2011 – Poznań – Międzynarodowe Targi Poznańskie
  • 22.09.2011 – Gdańsk – Gdański Park Technologiczny
  • 23.09.2011 – Warszawa – Atrium Center

Aby wziąć udział w seminarium wystarczy dokonać rejestracji na stronie: www.ecommerce.evenea.pl. Warto się pospieszyć, ilość miejsc ograniczona!

(Powyższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową firmy, której dotyczy
i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji eKomercyjnie.pl)

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
15.01.2024

8 funkcji, których nie może zabraknąć w Twoim e-Commerce B2B

Joanna Śliwa

Joanna Śliwa

Content Marketing Specialist
satisfly.co

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę