Przepis na sklep od 100sklepów – nowy konkurs dla e-handlowców

Krzysztof Bartnik

Krzysztof Bartnik

CEO
imker.pl

Tomek Rudnik z platformy 100sklepów.pl podesłał informacje o starcie ich nowej inicjatywy. Pod adresem PrzepisNaSklep.pl wystartowała strona promująca zakładanie sklepów internetowych z plebiscytem na najlepszy sklep utrzymywany na platformie 100sklepów. W konkursie do wygrania jest m.in. iPad oraz iPhone.

Fragment informacji prasowej:

Inicjatorzy przedsięwzięcia chcą pokazać, że zakładanie sklepu internetowego nie jest trudne i że można taki biznes budować powoli acz konsekwentnie, metodą małych kroków i rozwijać sklep internetowy aż osiągnie się sukces w branży.

Akcja skierowana jest raczej do mniejszych podmiotów, które dopiero zaczynają lub dopiero chcą zacząć działalność na polskim rynku e-commerce. Konkurs ma na celu wywołanie atmosfery współzawodnictwa, którego efektem mają być nowe sklepy, przemyślane w formie oraz mające realne szanse przetrwania na rynku.

Na wygranych w konkursie czekają również atrakcyjne nagrody rzeczowe, gadżety oraz zwolnienie z konieczności płacenia abonamentu.

Zainteresowanych odsyłam na stronę akcji. Osobiście cieszę się, że kolejna firma (swój konkurs robią też SklepyFirmowe.pl) realizuje ciekawy pomysł na promocję swojej usługi. W tym tempie trzeba będzie prowadzić e-handel na kilku platformach jednocześnie, żeby mieć szanse na nagrody :)

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
15.01.2024

8 funkcji, których nie może zabraknąć w Twoim e-Commerce B2B

Joanna Śliwa

Joanna Śliwa

Content Marketing Specialist
satisfly.co

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę