Przepis na sklep od 100sklepów – nowy konkurs dla e-handlowców

Krzysztof Bartnik

Krzysztof Bartnik

CEO
imker.pl

Tomek Rudnik z platformy 100sklepów.pl podesłał informacje o starcie ich nowej inicjatywy. Pod adresem PrzepisNaSklep.pl wystartowała strona promująca zakładanie sklepów internetowych z plebiscytem na najlepszy sklep utrzymywany na platformie 100sklepów. W konkursie do wygrania jest m.in. iPad oraz iPhone.

Fragment informacji prasowej:

Inicjatorzy przedsięwzięcia chcą pokazać, że zakładanie sklepu internetowego nie jest trudne i że można taki biznes budować powoli acz konsekwentnie, metodą małych kroków i rozwijać sklep internetowy aż osiągnie się sukces w branży.

Akcja skierowana jest raczej do mniejszych podmiotów, które dopiero zaczynają lub dopiero chcą zacząć działalność na polskim rynku e-commerce. Konkurs ma na celu wywołanie atmosfery współzawodnictwa, którego efektem mają być nowe sklepy, przemyślane w formie oraz mające realne szanse przetrwania na rynku.

Na wygranych w konkursie czekają również atrakcyjne nagrody rzeczowe, gadżety oraz zwolnienie z konieczności płacenia abonamentu.

Zainteresowanych odsyłam na stronę akcji. Osobiście cieszę się, że kolejna firma (swój konkurs robią też SklepyFirmowe.pl) realizuje ciekawy pomysł na promocję swojej usługi. W tym tempie trzeba będzie prowadzić e-handel na kilku platformach jednocześnie, żeby mieć szanse na nagrody :)

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
18.09.2023

Wdrożenie sklepu internetowego krok po kroku

Joanna Śliwa

Joanna Śliwa

Content Marketing Specialist
satisfly.co

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę