Przegląd prasy ecommerce 27 lipca 2011

Krzysztof Bartnik

Krzysztof Bartnik

CEO
imker.pl

W dzisiejszym przeglądzie prasy ecommerce: Zakupy spożywcze w sieci powszednieją – 5 kroków do udanych wakacji (z zakupami grupowymi) – Facebookowy poradnik (fan miesiąca) – 25 projektów graficznych ecommerce, które mogę Cię zainspirować – Zalety i wady systemów płatności internetowych (flashback).

Zakupy spożywcze w sieci powszednieją »
Według badania sklepu spożywczego A.pl (grupa ponad 800 osób), wirtualny koszyk z zakupami coraz bardziej przypomina ten tradycyjny. Krok zdecydowanie w dobrą stronę, stanie w kolejkach w marketach uważam za totalną stratę czasu.

5 kroków do udanych wakacji (z zakupami grupowymi) »
Dzień bez tekstu o zakupach grupowych to dzień stracony :) Tym razem o tym, jak ostrożnie wybierać wycieczki na serwisach tego typu i na co uważać podczas finalizowania transakcji.

Facebookowy poradnik – fan miesiąca »
Fajny, krótki case od BonPrix Polska o tym, jak nagradzają swoich fanów na Facebooku i zachęcają ich nie tylko do aktywności, ale również dbania o jakość wypowiedzi.

25 Ecommerce Websites for Your Design Inspiration »
Bardzo dobre zestawienie efektownych serwisów ecommerce na zachodzie. Warto czerpać inspirację z tak dobrych projektów. Chciałbym przenieść kilka z obejrzanych rozwiązań do swojego sklepu.

Zalety i wady systemów płatności internetowych »
[eKomercyjnie Flashback] Tekst o plusach i minusach systemów płatności internetowych. Ostatnio pojawił się nowy wątek – szybkie płatności vs pobrania – co jest lepsze/tanśze?

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
15.01.2024

8 funkcji, których nie może zabraknąć w Twoim e-Commerce B2B

Joanna Śliwa

Joanna Śliwa

Content Marketing Specialist
satisfly.co

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę