Przegląd prasy ecommerce 19 lipca 2011

Krzysztof Bartnik

Krzysztof Bartnik

CEO
imker.pl

W dzisiejszym przeglądzie prasy ecommerce: Gruper.pl może zmienić właściciela – Złoty biznes na Złotych myślach – Case Study: System B2B dla Grupy Tubądzin – UOKiK: na co skarżą się konsumenci? – Flashback: Komfort zakupów wygra z ceną – rozmowa z Janem Rychterem (Fablo.pl).

Jeżeli znajdziesz jakiś ciekawy materiał na temat ecommerce, którego zabrakło w poniższym zestawieniu, napisz proszę do mnie na adres: news@ekomercyjnie.pl. Dzięki z góry!

Internetowa transakcja roku – Gruper.pl może zmienić właściciela »
Wyjaśniło się, dlaczego Gruper.pl tak ostro zajmuje się promocją w mediach i tłumaczy, że jest numerem dwa wśród serwisów zakupów grupowych na polskim rynku, chociaż według wyników oglądalności jest trzeci. Wszystko dlatego, że jest na sprzedaż, o czym poinformowała Rzeczpospolita. Wśród chętnych na zakup Gruper.pl wymienia się m.in. Allegro i Agorę.

Złoty biznes na Złotych myślach »
Krótki tekst na temat tego, jak powstało wydawnictwo ebooków Złote Myśli i jak radzą sobie na rynku. Podziwiam pomysł na biznes i egzekucję pomysłów, nic dziwnego, że projekt dynamicznie się rozwija, a chętnych na poradniki przybywa.

Case Study: System B2B dla Grupy Tubądzin »
Obszerny case study od firmy Empathy na temat stworzenia platformy B2B dla Grupy Tubadzin (obsługa salonów firmowych i dystrybutorów). Informacje o tym, co dokładnie zostało dla firmy zrobione i jakie przyniosło korzyści.

UOKiK: na co skarżą się konsumenci? »
Tekst z pogranicza ecommerce, ale warto zerknąć na to, z czym konsumenci mają najwięcej problemów i na co najczęściej skarżą się do UOKiK.

Komfort zakupów wygra z ceną – rozmowa z Janem Rychterem (Fablo.pl) »
[eKomercyjnie.pl Flashback] Wywiad z Janem Rychterem z Fablo.pl na temat narzędzi dla właścicieli sklepów internetowych i polskiej branży ecommerce ogólnie.

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
18.09.2023

Wdrożenie sklepu internetowego krok po kroku

Joanna Śliwa

Joanna Śliwa

Content Marketing Specialist
satisfly.co

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę