Przegląd prasy ecommerce 18 lipca 2011

Krzysztof Bartnik

Krzysztof Bartnik

CEO
imker.pl

W dzisiejszym przeglądzie prasy: Internauci przeciwko właścicielowi sklepu internetowego / Oszukani przez mattersson.pl – W 2015 roku będzie dwa razy więcej pracowników w branży ecommerce w Wielkiej Brytanii – Groupon przejmuje Zappedy – Flashback: Jak Amazon.com rządzi ecommerce? Zobacz to na slajdach!

Jeżeli znajdziesz jakiś ciekawy materiał na temat ecommerce, którego zabrakło w poniższym zestawieniu, napisz proszę do mnie na adres: news@ekomercyjnie.pl. Dzięki!

Internauci przeciwko właścicielowi sklepu internetowego »
Oszukani przez mattersson.pl »
Sklep internetowy nie wypełnił swoich zobowiązań i teraz jego klienci walczą o swoje pieniadze. Przykra sprawa, która kolejny raz niepotrzebnie rzuca cień na handel w sieci i setki uczciwych sprzedawców. Nic dziwnego, że w mediach regularnie pojawiają się poradniki na temat tego, jak sprawdzić firmę handlującą online.

UK’s ecommerce workforce set to double by 2015 »
Ciekawe dane z rynku brytyjskiego: liczba osób pracujących w branży ecommerce powinna tam się podwoić do 2015 roku. Według zebranych danych, obecnie ecommerce’m zajmujące się tam około 730 tys. osób.

Zappedy Acquired By Groupon. What’s Zappedy? »
Groupon przejął firmę, która zajmowała się dostarczaniem technologii dla lokalnych biznesów. Aby utrzymać wzrost rynku zakupów grupowych konieczne jest docieranie do kolejnych małych i średnich przedsiębiorców, dlatego Groupon idzie w dobrą stronę (z drugiej strony – nie ma wyjścia).

Jak Amazon.com rządzi ecommerce? Zobacz to na slajdach! » (eKomercyjnie Flashback)
Świetna prezentacja na temat tego, jak w rzeczywistości radzi sobie Amazon.com, choć w mediach częściej mówi się o Google, Facebooku czy Apple. Tymczasem Amazon radzi sobie rewelacyjnie.

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
15.01.2024

8 funkcji, których nie może zabraknąć w Twoim e-Commerce B2B

Joanna Śliwa

Joanna Śliwa

Content Marketing Specialist
satisfly.co

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę