Przegląd prasy ecommerce 13 lipca 2011

Krzysztof Bartnik

Krzysztof Bartnik

CEO
imker.pl

W dzisiejszym przeglądzie prasy ecommerce: Pierwszy milion zarobił na kościach do gry – Ruszył internetowy supermarket Auchan – Kto obroni 2000 e-sklepów? / Tarnowski radca prawny pozywa sklepy – Regulamin w e-sklepie – najczęstsze błędy.

Jeżeli znajdziesz jakiś ciekawy materiał na temat ecommerce, którego zabrakło w poniższym zestawieniu, prześlij proszę informacje do mnie na adres: news@ekomercyjnie.pl. Dzięki z góry!

Pierwszy milion zarobił na kościach do gry »
Materiał gdzieś pomiędzy tematami „mam swój biznes” i „prowadzę sklep internetowy”, ale zdecydowanie warto przeczytać. O tym, że robienie kostek do gry może być bardzo dochodowe.

Ruszył internetowy supermarket Auchan »
W poniedziałek uruchomiono zapowiadany wcześniej sklep internetowy Grupy Auchan – AuchanDirect.pl. Na początek zakupy w internetowym hipermarkecie mogą robić mieszkańcy niektórych dzielnic Warszawy.

Kto obroni 2000 e-sklepów? »
Tarnowski radca prawny pozywa sklepy »
Kontynuacja tematu afery regulaminowej, w sumie w tekstach powtórzono te informacje, które przedstawiłem Wam w poniedziałek. Oczywiście warto się z tym zapoznać i obserwować rozwój sytuacji.

Regulamin w e-sklepie – najczęstsze błędy »
Dobry materiał na zakończenie dzisiejszego przeglądu, czyli lista najczęściej pojawiających się błędów w regulaminach sklepów internetowych. Koniecznie trzeba się pozbyć tych zapisów ze swoich stron.

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
18.09.2023

Wdrożenie sklepu internetowego krok po kroku

Joanna Śliwa

Joanna Śliwa

Content Marketing Specialist
satisfly.co

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę