Przegląd prasy ecommerce 13 lipca 2011

Krzysztof Bartnik

Krzysztof Bartnik

CEO
imker.pl

W dzisiejszym przeglądzie prasy ecommerce: Pierwszy milion zarobił na kościach do gry – Ruszył internetowy supermarket Auchan – Kto obroni 2000 e-sklepów? / Tarnowski radca prawny pozywa sklepy – Regulamin w e-sklepie – najczęstsze błędy.

Jeżeli znajdziesz jakiś ciekawy materiał na temat ecommerce, którego zabrakło w poniższym zestawieniu, prześlij proszę informacje do mnie na adres: news@ekomercyjnie.pl. Dzięki z góry!

Pierwszy milion zarobił na kościach do gry »
Materiał gdzieś pomiędzy tematami „mam swój biznes” i „prowadzę sklep internetowy”, ale zdecydowanie warto przeczytać. O tym, że robienie kostek do gry może być bardzo dochodowe.

Ruszył internetowy supermarket Auchan »
W poniedziałek uruchomiono zapowiadany wcześniej sklep internetowy Grupy Auchan – AuchanDirect.pl. Na początek zakupy w internetowym hipermarkecie mogą robić mieszkańcy niektórych dzielnic Warszawy.

Kto obroni 2000 e-sklepów? »
Tarnowski radca prawny pozywa sklepy »
Kontynuacja tematu afery regulaminowej, w sumie w tekstach powtórzono te informacje, które przedstawiłem Wam w poniedziałek. Oczywiście warto się z tym zapoznać i obserwować rozwój sytuacji.

Regulamin w e-sklepie – najczęstsze błędy »
Dobry materiał na zakończenie dzisiejszego przeglądu, czyli lista najczęściej pojawiających się błędów w regulaminach sklepów internetowych. Koniecznie trzeba się pozbyć tych zapisów ze swoich stron.

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
15.01.2024

8 funkcji, których nie może zabraknąć w Twoim e-Commerce B2B

Joanna Śliwa

Joanna Śliwa

Content Marketing Specialist
satisfly.co

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę