Premiera Mensis.pl – nowego na rynku magazynu dla sprzedawców internetowych

Krzysztof Bartnik

Krzysztof Bartnik

CEO
imker.pl

Wczoraj w sieci pojawił się nowy miesięcznik dla sprzedawców internetowych – Mensis.pl. Jest to drugie (po naszym magazynie eKomercyjnie.pl) wydawnictwo skierowane do osób i firm handlujących w sieci. Jako, że ciekawych materiałów dla naszej branży nigdy dosyć, zapraszam do zapoznania się z tą publikacją i wyrobienia sobie własnego zdania.

Mensis to bezpłatne pismo, dostępne zarówno w wersji elektronicznej jak i drukowanej (aby ją otrzymać, konieczne jest wypełnienie formularza na oficjalnej stronie).

Jako redaktor naczelny magazynu eKomercyjnie.pl nie chcę oczywiście oceniać zawartości merytorycznej pisma (sami zrobicie to lepiej, prawda? :)), ale bardzo się cieszę, że taka publikacja powstała. Im więcej tekstów dla osób, które chcą założyć lub rozwinąć sklep internetowy, tym lepiej dla całego polskiego e-handlu. Trzeba jednak pamiętać o tym, żeby umiejętnie wyłapywać i wdrażać w swoich biznesach najważniejsze rzeczy.

Dobra rada dla redakcji Mensis.pl: w odbiorze pisma przeszkadzała mi oprawa graficzna – obecny wygląd pewnie wyjdzie „OK” w druku, ale czytanie krótkich tekstów i przeglądanie wielu tabelek na monitorze jest bardzo męczące (a jestem ogromnym zwolennikiem każdego contentu w cyfrowej postaci).

Dajcie znać w komentarzach co sądzicie o pierwszym numerze Mensis.pl.

Reklama

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
18.05.2022

ROI, ROAS… czas na ROR w Twoim e-commerce!

Marcelina Lipska

Marcelina Lipska

CEO, Digital Marketing Consultant & Strategist
f1brand.pl

Artykuł
04.05.2022

50 błędów w SEO — sprawdź, czy ich nie popełniasz!

Adam Przybyłowicz

Adam Przybyłowicz

SEO Copywriter
toponline.pl

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę