Playpad.pl – nowy serwis oferujący tanie używane gry na konsole

Ekomercyjnie

Informacja prasowa

W środę wystartował nowy serwis oferujący tanie używane gry na konsole Xbox 360, PlayStation 3, PlayStation 2, Nintendo Wii, PlayStation Portable. Playpad.pl stanowi alternatywę dla zakupu drogich, nowych gier na większość dostępnych konsoli.

Firma sprzedaje używane produkty, dzięki czemu każdy może bardzo niskim kosztem, kupić największe światowe hity z różnych gatunków. Główną zaletą Paypad.pl jest możliwość zakupu przez osoby prywatne używanych gier w bardzo dobrym stanie po przystępnych cenach oraz natychmiastowa wysyłka do kupującego.

Dodatkowymi atutami sklepu jest wysyłka za 1 zł oraz możliwość zwrotu towaru w przeciągu aż 30 dni (ustawowo jest to 10 dni). Dzięki umowom podpisanym przez właściciela serwisu z największymi europejskimi sieciami sprzedaży oraz wymiany gier użytkownicy mają gwarancję, że uzyskają stały dostęp do bardzo szerokiego asortymentu tytułów.

– Oferta naszego sklepu skierowana jest głównie do osób, które chcą zaoszczędzić pieniądze przy kupowaniu gier na konsole. Naszym celem jest umożliwienie graczom dostępu do największych hitów w znacznie niższych cenach. Dodatkowo w niedługim czasie uruchomimy skup gier od użytkowników. W ten sposób pozbędą się oni gier, w które już nie grają – wyjaśnia Bogdan Gosz, współwłaściciel serwisu Playpad.pl.

Playpad.pl to – oprócz konkurencyjnych cen – także maksymalnie uproszczony proces składania zamówień, wiele możliwości bezpiecznej i szybkiej transakcji. Czas realizacji oraz dostarczenia zamówień jest skrócony do minimum i mieści się nawet w 24h. Większość gier pochodzi z rynku brytyjskiego. Nabywane są z różnych sieci sprzedaży i wymiany gier działających na Wyspach. Gry pochodzą od graczy, którzy sprzedali bądź wymienili je w tych sieciach (np. w Gamestation czy CeX).

Źródło: Playpad

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
27.09.2023

Monitoring marki w e-commerce: jak śledzić i analizować opinie klientów o Twojej marce?

Robert Walkowski

Robert Walkowski

Digital Marketing Specialist
brandly360.com

Artykuł
25.09.2023

Nagrania wizyt. Jak czytać dane o zachowaniach?

Kamila Kotowska

Kamila Kotowska

Head of marketing
cux.io

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę