Platforma WellCommerce ma już ponad 100 klientów

Platformy e-commerce
Ekomercyjnie

Informacja prasowa

Jak podali przedstawiciele Divante, 5 lutego liczba płacących klientów platformy sklepowej WellCommerce przekroczyła pierwszą setkę. Firma osiągnęła próg rentowności już po 3 miesiącach od premiery oprogramowania i jest dochodowa.

WellCommerce to najmłodsza i zarazem najszybciej rosnąca inwestycja Divante. Oprogramowanie WellCommerce wyróżnia elastyczność biznesowa – możliwość przejścia zarówno na Open-Source, jak i na wersję dedykowaną. Klienci platformy otrzymują także bogaty pakiet startowy, który pozwala im szybko wygenerować pierwsze sprzedaże.

Bardzo cieszymy się z tak szybkiego przyrostu liczby klientów. Na platformie założonych zostało już 600 sklepów! Cieszymy się, że wybierają nas również duże marki – np. MGhome. Praktycznie co tydzień oddajemy 2-3 wdrożenia dedykowane, nie licząc wdrożeń które klienci uruchamiają samodzielnie – mówi Adam Piotrowski, prezes zarządu WellCommerce Sp. z o.o.

W najbliższych tygodniach oferta zostanie rozbudowana o usługę dedykowanego konsultanta, który przeprowadzi klienta przez cały proces uruchamiania sklepu.

Rozwój i jakość oprogramowania to dla WellCommerce priorytety. Obecnie trwają prace nad bardzo zaawansowaną wersją mobilną (responsive-design) oraz zaawansowaną wyszukiwarką z obsługą filtrowania i języka polskiego. Spółka zatrudniła na przełomie roku 4 nowych programistów oraz dedykowaną osobę do obsługi pomocy technicznej. WellCommerce stawia na zadowolenie klientów – dodaje Piotr Karwatka, członek rady nadzorczej WellCommerce Sp. z o.o.

Aby uczcić okrągłą liczbę klientów przez najbliższe 14 dni spółka oferuje abonament Startowy w promocji -60%. W ramach zniżki można założyć sklep Internetowy WellCommerce w cenie 30zł / mc – dowiedz się więcej klikając tutaj.

Przeczytaj również: Platforma WellCommerce.pl ma być dobrym punktem startu – rozmowa z Piotrem Karwatką na temat SaaS od Grupy Divante »

Źródło: Grupa Divante

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
14.12.2022

Na jakiej platformie założyć sklep internetowy? Porównanie rozwiązań

Łukasz Badziak

Łukasz Badziak

Content Marketing Specialist
cyberfolks.pl

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę