Platforma iStore.pl wprowadza abonamentowy model rozliczeń

Platformy e-commerce
Ekomercyjnie

Informacja prasowa

Od 1 marca platforma iStore.pl proponuje swoim klientom nowy sposób rozliczeń. W miejsce dotychczasowego modelu prowizyjnego zostały wprowadzone dwie taryfy abonamentowe (standard i biznes, za odpowiednio: 59,90 zł netto i 99,90 zł netto miesięcznie).

W nowej ofercie dostępne są dwa plany: STANDARD i BIZNES, za które pobierane są stałe opłaty miesięczne. Pierwszy pakiet, w cenie 59,90 zł netto zawiera podstawowe moduły sklepu iStore.pl. W pakiecie BIZNES, za 99,90 zł netto, klient otrzymuje bogaty zakres funkcjonalności, między innymi możliwość posiadania sklepu w technologii Responsive Web Design. W pakiecie BIZNES znajdują się również atrakcyjne rabaty na usługi wspierające e-sprzedaż.

Co ważne, abonamentowy model rozliczeń zakłada miesięczne rozliczanie opłat. Nie ma więc konieczności uiszczania płatności za sklep za cały rok z góry.

Zmiana modelu rozliczeń wypływa z aktualnych potrzeb rynku. Staramy się dostosowywać naszą ofertę do bieżących oczekiwań klientów. Jednocześnie podążamy za najnowszymi trendami w e-commerce: sięgamy po nowoczesne technologie wspierające sprzedaż – mobile i geolokalizację, stawiamy na funkcjonalności automatyzujące obsługę procesów w e-sklepie. Oferujemy też atrakcyjne stawki na usługi płatności i przesyłki – mówi Joanna Kozińska Dyrektor Zarządzająca iStore.pl.

W nowym modelu rozliczeń iStore.pl nie pobiera żadnych opłat z tytułu prowizji za sprzedaż w sklepie. W dalszym ciągu nie będzie pobierana również opłata aktywacyjna, a klienci będą mieli możliwość darmowego testowania sklepu przez 21 dni. Zobacz cały cennik usług iStore.pl – kliknij tutaj.

Źródło: iStore.pl / Grupa Allegro

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
14.12.2022

Na jakiej platformie założyć sklep internetowy? Porównanie rozwiązań

Łukasz Badziak

Łukasz Badziak

Content Marketing Specialist
cyberfolks.pl

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę