Platforma eCommerce24h wprowadza sklepy na Facebooku

Platformy e-commerce
Ekomercyjnie

Informacja prasowa

Od dzisiaj właściciele sklepów internetowych na platformie eCommerce24h.pl mogą w kilka chwil uruchomić swój sklep na Facebooku. Aplikacja integruje się ze „Stroną na Facebooku” i widoczna jest jako dodatkowa zakładka o nazwie „Sklep internetowy” poniżej standardowych zakładek strony („Tablica”, „Informacje”, „Zdjęcia”, itp.).

Przygotowując standardowy szablon dla sklepu na Facebooku staraliśmy się, aby był jak najbardziej uniwersalny a jednocześnie prosty i przejrzysty. Kolorystycznie dopasowany jest do wyglądu Facebooka – mówi Paweł Walaszek, który kieruje eCommerce24h.pl.

Tak jak wszystkie rozwiązania na omawianej platformie, facebookowy sklep jest rozwiązaniem bardzo elastycznym i otwartym na wszelkie modyfikacje i rozbudowy. Każdy użytkownik może samodzielnie (lub zlecając to eCommerce24h lub firmie trzeciej) dokonać dowolnej modyfikacji wyglądu witryny sprzedażowej.

Aktualnie aplikacja jest prostym katalogiem produktów linkującym do sklepu internetowego, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by został rozbudowany o dodatkowe pola banerów reklamowych, wyszukiwarkę, stronę produktu i wiele wiele innych.

Sklep na Facebooku dostępny jest we wszystkich sklepach eCommerce24h.pl bezpłatnie, wymagane jest tylko przełączenie sklepu na jedną z nowych taryf dostępnych od 29 stycznia 2012 lub utworzenie nowego konta.

Demonstracja działania aplikacji Sklepu na Facebooku w standardowej szacie graficznej (bez certyfikatu SSL) dostępna jest tutaj. Więcej informacji o sklepach na Facebooku od eCommerce24h.pl dostępnych jest na oficjalnej stronie platformy.

Źródło: eCommerce24h.pl

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
22.11.2023

Która platforma e-Commerce będzie najlepsza dla Twojego sklepu B2B?

Joanna Śliwa

Joanna Śliwa

Content Marketing Specialist
satisfly.co

Artykuł
19.04.2023

Startujesz z eCommerce? Jaką platformę wybrać na początku drogi?

Krzysztof Stola

Krzysztof Stola

CEO
blueowl.pl

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę