PayLane udostępniło pluginy do popularnych platform e-commerce

Platformy e-commerce
Ekomercyjnie

Informacja prasowa

PayLanePayLane.pl poszerzyło swoją ofertę o pluginy do popularnych platform e-commerce – WordPress, OpenCart, Zen Cart i PrestaShop. Po Magento i osCommerce przyszedł czas na kolejne 4 wtyczki do obsługi płatności online. Dzięki PayLane, sklepy oparte na wyżej wymienionych platformach będą mogły akceptować karty debetowe, kredytowe, PayPal, Giropay, iDEAL i wiele innych metod oraz przyjmować płatności w ponad 160 walut z 50 państw na całym świecie. Instalacja wtyczki zajmuje parę minut i zezwala klientom PayLane na natychmiastowe procesowanie płatności.

Dodatkowo, by wyjść naprzeciw wszystkim potrzebom klientów, PayLane udostępniło wtyczkę do WordPressa, platformy znanej bliżej blogerom. Zarówno platforma, jak i plugin różnią się od standardowych rozwiązań e-commerce. Przy pomocy wtyczki PayLane można przygotować prosty system pozwalający czytelnikom na dokonywanie płatności za usługi lub produkty o stałej cenie, opłacenie dostępu do treści lub grafik, czy na przekazanie darowizny. Można do tego stworzyć swój własny przycisk „Doceń” czy „Zapłać”.

“Dobra platforma e-commerce jest podstawą każdego e-sklepu, ale uważamy, że nawet najlepszy system jest niewiele wart bez łatwego w obsłudze i niezawodnego dostawcy płatności” – mówi Dawid Ostapiuk, Koordynator IT w PayLane.

WordPress, OpenCart, Zen Cart i PrestaShop cieszą się ogromną popularnością w środowisku e-commerce dzięki łatwej obsłudze, praktycznym funkcjom i tysiącom dodatków, takich jak plugin PayLane. Aby zainstalować wtyczkę, wystarczy wejść na stronę http://paylane.pl/platformy-e-commerce, wybrać odpowiednią wtyczkę oraz zainstalować ją podążając za instrukcjami.

Źródło: PayLane

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
14.12.2022

Na jakiej platformie założyć sklep internetowy? Porównanie rozwiązań

Łukasz Badziak

Łukasz Badziak

Content Marketing Specialist
cyberfolks.pl

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę