PayLane udostępniło pluginy do popularnych platform e-commerce

Platformy e-commerce
Ekomercyjnie

Informacja prasowa

PayLanePayLane.pl poszerzyło swoją ofertę o pluginy do popularnych platform e-commerce – WordPress, OpenCart, Zen Cart i PrestaShop. Po Magento i osCommerce przyszedł czas na kolejne 4 wtyczki do obsługi płatności online. Dzięki PayLane, sklepy oparte na wyżej wymienionych platformach będą mogły akceptować karty debetowe, kredytowe, PayPal, Giropay, iDEAL i wiele innych metod oraz przyjmować płatności w ponad 160 walut z 50 państw na całym świecie. Instalacja wtyczki zajmuje parę minut i zezwala klientom PayLane na natychmiastowe procesowanie płatności.

Dodatkowo, by wyjść naprzeciw wszystkim potrzebom klientów, PayLane udostępniło wtyczkę do WordPressa, platformy znanej bliżej blogerom. Zarówno platforma, jak i plugin różnią się od standardowych rozwiązań e-commerce. Przy pomocy wtyczki PayLane można przygotować prosty system pozwalający czytelnikom na dokonywanie płatności za usługi lub produkty o stałej cenie, opłacenie dostępu do treści lub grafik, czy na przekazanie darowizny. Można do tego stworzyć swój własny przycisk „Doceń” czy „Zapłać”.

“Dobra platforma e-commerce jest podstawą każdego e-sklepu, ale uważamy, że nawet najlepszy system jest niewiele wart bez łatwego w obsłudze i niezawodnego dostawcy płatności” – mówi Dawid Ostapiuk, Koordynator IT w PayLane.

WordPress, OpenCart, Zen Cart i PrestaShop cieszą się ogromną popularnością w środowisku e-commerce dzięki łatwej obsłudze, praktycznym funkcjom i tysiącom dodatków, takich jak plugin PayLane. Aby zainstalować wtyczkę, wystarczy wejść na stronę http://paylane.pl/platformy-e-commerce, wybrać odpowiednią wtyczkę oraz zainstalować ją podążając za instrukcjami.

Źródło: PayLane

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
15.01.2024

8 funkcji, których nie może zabraknąć w Twoim e-Commerce B2B

Joanna Śliwa

Joanna Śliwa

Content Marketing Specialist
satisfly.co

Artykuł
04.12.2023

Polski czy zagraniczny marketplace? Sprzedaż online nie wszędzie się opłaci

Mariola Barzyk-Libura

Mariola Barzyk-Libura

Business Unit Director, Product Owner
wszystko.pl

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę