OPONEO uruchamia sprzedaż w Holandii

Ekomercyjnie

Informacja prasowa

Spółka OPONEO.PL S.A., lider internetowej sprzedaży opon w Polsce, uruchomiła sprzedaż w Holandii poprzez nowy serwis www.oponeo.nl. Obecnie firma prowadzi sprzedaż na sześciu zagranicznych rynkach: w Niemczech, Austrii, Hiszpanii, Włoszech, Francji i Wielkiej Brytanii. Jeszcze w tym roku zakłada poszerzyć rynek zbytu o Turcję i Belgię.

Strategia rozwoju OPONEO.PL S.A. zakłada intensyfikowanie sprzedaży zagranicznej i ekspansję na nowe rynki. Spółka sukcesywnie otwiera nowe serwisy internetowe i odnotowuje wzrost przychodów z działających już za granicą e-sklepów. Uruchomieniu sprzedaży w Holandii towarzyszą finalne prace nad projektem internetowej sprzedaży w Turcji.

Za pośrednictwem www.oponeo.nl klienci z Holandii mogą dokonywać zamówienia na opony do samochodów osobowych, dostawczych i 4×4 oraz opony motocyklowe. Wkrótce oferta zostanie wzbogacona również o felgi i łańcuchy.

Holandia jest dojrzałym rynkiem pod względem sprzedaży detalicznej przez internet. Według Pan European około 80% społeczeństwa dokonuje zakupów w sieci, to jest jakieś 10 mln konsumentów online korzystających z ofert 37,5 tys. sklepów internetowych (CBS and Blauw Research i.s.m. Thuiswinkel.org). Również rynek sprzedaży opon dobrze rokuje – co roku rośnie w Holandii popyt na opony.

Źródło: OPONEO

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
15.01.2024

8 funkcji, których nie może zabraknąć w Twoim e-Commerce B2B

Joanna Śliwa

Joanna Śliwa

Content Marketing Specialist
satisfly.co

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę