OPONEO uruchamia sprzedaż w Holandii

Ekomercyjnie

Informacja prasowa

Spółka OPONEO.PL S.A., lider internetowej sprzedaży opon w Polsce, uruchomiła sprzedaż w Holandii poprzez nowy serwis www.oponeo.nl. Obecnie firma prowadzi sprzedaż na sześciu zagranicznych rynkach: w Niemczech, Austrii, Hiszpanii, Włoszech, Francji i Wielkiej Brytanii. Jeszcze w tym roku zakłada poszerzyć rynek zbytu o Turcję i Belgię.

Strategia rozwoju OPONEO.PL S.A. zakłada intensyfikowanie sprzedaży zagranicznej i ekspansję na nowe rynki. Spółka sukcesywnie otwiera nowe serwisy internetowe i odnotowuje wzrost przychodów z działających już za granicą e-sklepów. Uruchomieniu sprzedaży w Holandii towarzyszą finalne prace nad projektem internetowej sprzedaży w Turcji.

Za pośrednictwem www.oponeo.nl klienci z Holandii mogą dokonywać zamówienia na opony do samochodów osobowych, dostawczych i 4×4 oraz opony motocyklowe. Wkrótce oferta zostanie wzbogacona również o felgi i łańcuchy.

Holandia jest dojrzałym rynkiem pod względem sprzedaży detalicznej przez internet. Według Pan European około 80% społeczeństwa dokonuje zakupów w sieci, to jest jakieś 10 mln konsumentów online korzystających z ofert 37,5 tys. sklepów internetowych (CBS and Blauw Research i.s.m. Thuiswinkel.org). Również rynek sprzedaży opon dobrze rokuje – co roku rośnie w Holandii popyt na opony.

Źródło: OPONEO

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
23.11.2022

Recykling treści – praktyczne zalecenia i przykłady

Jan Kinal

Jan Kinal

CEO
setugo.pl

Artykuł
21.11.2022

Black Friday nie musi być black. Jak się do niego dobrze przygotować?

Magdalena Hajduga

Magdalena Hajduga

Head of Business Development
Apaczka.pl

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę