OPONEO uruchamia sprzedaż w Holandii

Ekomercyjnie

Informacja prasowa

Spółka OPONEO.PL S.A., lider internetowej sprzedaży opon w Polsce, uruchomiła sprzedaż w Holandii poprzez nowy serwis www.oponeo.nl. Obecnie firma prowadzi sprzedaż na sześciu zagranicznych rynkach: w Niemczech, Austrii, Hiszpanii, Włoszech, Francji i Wielkiej Brytanii. Jeszcze w tym roku zakłada poszerzyć rynek zbytu o Turcję i Belgię.

Strategia rozwoju OPONEO.PL S.A. zakłada intensyfikowanie sprzedaży zagranicznej i ekspansję na nowe rynki. Spółka sukcesywnie otwiera nowe serwisy internetowe i odnotowuje wzrost przychodów z działających już za granicą e-sklepów. Uruchomieniu sprzedaży w Holandii towarzyszą finalne prace nad projektem internetowej sprzedaży w Turcji.

Za pośrednictwem www.oponeo.nl klienci z Holandii mogą dokonywać zamówienia na opony do samochodów osobowych, dostawczych i 4×4 oraz opony motocyklowe. Wkrótce oferta zostanie wzbogacona również o felgi i łańcuchy.

Holandia jest dojrzałym rynkiem pod względem sprzedaży detalicznej przez internet. Według Pan European około 80% społeczeństwa dokonuje zakupów w sieci, to jest jakieś 10 mln konsumentów online korzystających z ofert 37,5 tys. sklepów internetowych (CBS and Blauw Research i.s.m. Thuiswinkel.org). Również rynek sprzedaży opon dobrze rokuje – co roku rośnie w Holandii popyt na opony.

Źródło: OPONEO

Reklama

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
18.05.2022

ROI, ROAS… czas na ROR w Twoim e-commerce!

Marcelina Lipska

Marcelina Lipska

CEO, Digital Marketing Consultant & Strategist
f1brand.pl

Artykuł
04.05.2022

50 błędów w SEO — sprawdź, czy ich nie popełniasz!

Adam Przybyłowicz

Adam Przybyłowicz

SEO Copywriter
toponline.pl

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę