Nowy multiproduktowy portal turystyczny empiktravel.pl

Ekomercyjnie

Informacja prasowa

Wakacje w pełni – każdy z nas myśli już o odpoczynku i możliwości naładowania akumulatorów. Kenia, Gruzja czy Dominikana? Dwa tygodnie na tureckiej plaży, a może aktywny wypoczynek w Meksyku? Na wszystkich niezdecydowanych i spragnionych oderwania się od rzeczywistości już czeka serwis empiktravel.pl.

Portal empiktravel.pl udostępnia ponad 600 tysięcy ofert wycieczek turystycznych. W przyszłości planowane jest rozszerzenie oferowanych usług także o bilety lotnicze, miejsca noclegowe, rejsy, ubezpieczenia i wynajem samochodów. Jesteśmy w stanie dopasować naszą ofertę do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Docelowo chcemy zapewnić pełen zakres usług turystycznych – mówi Michał Grom, Prezes Zarządu E-commerce Services oraz Dyrektor ds. e-commerce i Członek Zarządu Grupy EM&F. Klienci mogą wybierać z bogatej oferty turystycznej – serwis współpracuje ze sprawdzonymi biurami podróży, przewoźnikami i hotelami.

Nowy serwis ma przejrzystą strukturę i jest przyjazny użytkownikom. Jego oferta jest podzielona na kategorie ułatwiające nawigację:

  • Fani okazji szybko znajdą je w kategorii „last minute” lub „HIT”,
  • Szukający komfortu – mogą przejść od razu do kategorii „all inclusive”.

Wycieczki podzielono także na inspirujące kategorie tematyczne: „rozrywkowo”, „egzotycznie”, „kulturalnie” i „7+7”, czyli połączenie zwiedzania z wypoczynkiem stacjonarnym.

Empiktravel.pl zatroszczył się także o specjalną ofertę na niezpomniane rodzinne wakacje, którą można znaleźć w zakładce „z dziećmi”.

W serwisie dostępne są również praktyczne informacje i ciekawostki o wszystkich oferowanych kierunkach, a także przewodniki po wszystkich krajach do których turyści mogą się udać dzięki empiktravel.pl.

Źródło: EmpikTravel.pl

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
15.01.2024

8 funkcji, których nie może zabraknąć w Twoim e-Commerce B2B

Joanna Śliwa

Joanna Śliwa

Content Marketing Specialist
satisfly.co

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę