Nowe zmiany w Kupuje.to

Ekomercyjnie

Informacja prasowa

Od dzisiaj każdy może założyć w pełni funkcjonalny sklep internetowy całkowicie za darmo…. Kupuje.to – internetowa platforma handlowa – oferuje swoim nowym i aktualnym użytkownikom możliwość założenia darmowego sklepu internetowego, skorzystania z bezpłatnej subdomeny oraz bogatej palety szablonów graficznych. Prowadzenie internetowej sprzedaży od teraz nie musi się wiązać z wysokimi opłatami i prowizjami. Kupuje.to daje Ci gwarancję, że zyski ze sprzedaży trafią tylko do twojej kieszeni.

Darmowy sklep internetowy

Posiadanie sklepu internetowego jest obecnie koniecznością jeśli chce się osiągnąć sukces w handlu. Dlatego serwis Kupuje.to wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom i oferuje swoim użytkownikom w pełni funkcjonalny i co istotne darmowy sklep internetowy. Każdy posiadacz e-sklepu na platformie Kupuje.to ma możliwość dopasowania go do swoich potrzeb. Dzięki bogatej palecie darmowych szablonów oraz teł, sklep nabierze indywidualnego charakteru. Dodatkowo zakładany na naszej platformie sklep otrzymuje darmową subdomenę na domenie Kupuje.to.

Osoby, które posiadają już swoją domenę, także mają możliwość dołączenia do Kupuje.to. Dzięki prostemu mechanizmowi, w kilka minut można podpiąć swoją domenę i w pełni korzystać z darmowych funkcji jakie daje sprzedawcom nasz serwis.

Platforma Kupuje.to daje również możliwość podpięcia swojego sklepu internetowego do firmowego fanpage’a. Gotowy sklep pojawia się na fanpage’u jako ikona pod zdjęciem profilowym. Oferowane produkty pojawiają się nie tylko w naszym sklepie, ale również na platformie aukcyjnej Kupuje.to. Dzięki temu sprzedawcy zyskują dodatkowy kanał sprzedaży, z którego korzystają tysiące klientów.

Nowe funkcje

Sprzedający mają możliwość wystawienia swoich produktów na aukcje. Sami ustalają ich rodzaj: aukcja czasowa,aukcja z możliwością licytacji lub z opcją kup teraz. Po zakończeniu aukcji sprzedawca jednym przyciskiem wznawia wybrane aukcje. Dzięki temu znacznie skraca się czas ponownego pojawienia się aukcji w serwisie Kupuje.to, a także zachowana jest ciągłość sprzedaży.

Dbając o jakość naszych usług oraz o bezpieczeństwo transakcji dokonywanych w serwisie wprowadziliśmy funkcję weryfikacji sprzedających. Dzięki temu transakcje są prowadzone tylko z pewnymi sprzedawcami. W każdej chwili można sprawdzić, czy dana osoba została zweryfikowana przez serwis kupuje.to, co daje komfort kupowania.

By rozpocząć przygodę z Kupuje.to wystarczy dokonać bezpłatnej rejestracji w naszym serwisie lub za pomocą Facebooka. Nasza platforma handlowa otwiera się na użytkowników, którzy nie posiadają konta w serwisie społecznościowym Facebook, a chcą korzystać z usług kupuje.to.

Przestrzeń dla firm i dla osób prywatnych

Zarówno osoby prywatne jak i firmy znajdą w naszym serwisie przestrzeń dla siebie. Aukcje bez prowizji i dłuży wybór produktów to plusy za które docenia nas coraz więcej użytkowników. Dzięki darmowym sklepom internetowym, integracji sklepów z Facebookiem oraz promocji produktów dzięki narzędziom FB firma zyskuje dodatkowy kanał dystrybucji produktów. Dodatkowo każdy sprzedawca ma możliwość przyznania swoim klientom rabatów, zniżek lub prezentów, co podnosi atrakcyjność oferty.

Branża e-commerce potrzebuje nowych i innowacyjnych rozwiązań. Platforma kupuje.to idzie z duchem czasu i łączy w sobie darmową platformę aukcyjną z wykorzystaniem serwisu społecznościowego i potęgi social media.

Źródło: Kupuje.to

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
15.01.2024

8 funkcji, których nie może zabraknąć w Twoim e-Commerce B2B

Joanna Śliwa

Joanna Śliwa

Content Marketing Specialist
satisfly.co

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę