Nowe funkcjonalności platformy Sotrender

Platformy e-commerce
Ekomercyjnie

Informacja prasowa

Narzędzie Sotrender, umożliwiające analizę, raportowanie i optymalizację działań marek na Facebooku, zostało wzbogacone o nowe funkcjonalności: zaawansowaną obsługę fanpage’ów międzynarodowych, targetowanych na kraje, integrację z panelem Facebook Insights, większe możliwości administracji kontem firmowym – oraz płatności internetowe poprzez system PayLane.

Strony międzynarodowe

Najnowsze rozszerzenia Sotrendera umożliwiają m.in. dokładne analizy aktywności i zaangażowania na międzynarodowych profilach firm, gdzie treści są targetowane na poszczególne kraje. W oparciu o autorski algorytm dostarczamy dane o najbardziej zaangażowanych użytkownikach czy też najatrakcyjniejszych treściach z danego kraju. Rozwiązanie to było testowane z administratorami takich międzynarodowych marek, jak: Carlsberg, Bacardi czy Mattel.

Ponadto, dzięki zintegrowaniu statystyk Sotrendera z danymi Facebook Insights, wszystkie niezbędne informacje o monitorowanych fanpage’ach są teraz widoczne w jednym miejscu – bez konieczności wychodzenia z platformy Sotrender.

Sotrender

Większe możliwości administracji konta

Firmy korzystające z narzędzia Sotrender mogą od dzisiaj na bieżąco administrować swoim kontem, w tym śledzić historię dokonywanych zmian, dodawać nowe strony czy nowych użytkowników panelu i przypisywać im określone uprawnienia. To usprawnienie jest przewidziane przede wszystkim dla dużych firm, agencji i domów mediowych, które śledzą wiele kampanii i różnicują dostęp dla zespołów pracujących nad poszczególnymi markami.

Płatności online

Dzięki współpracy z dostawcą usług płatności internetowych PayLane, Sotrender uruchamia dzisiaj opcję płatności kartami płatniczymi Visa, MasterCard i Maestro. Mając świadomość tego, iż zapewnienie bezpieczeństwa dokonywania płatności internetowych jest niezwykle ważne, autorzy narzędzia skorzystali z systemu płatniczego, który pozwala m.in. na zaawansowany proces weryfikacji kart kredytowych i debetowych.

Co istotne, PayLane wykorzystuje takie systemy zapobiegające próbom oszustwa jak: Address Veri-fication System (AVS), GeoIP oraz kody CVV2 i CVC2. Zarówno weryfikacja, jak i przetwarzanie płatności odbywają się w ramach jednej, kompleksowej usługi, bez dodatkowych przekierowań do systemów innych dostawców. Dzięki temu cały proces płatności przebiega szybciej, wyłącznie na stronie Sotrendera.

Z płatności kartami Visa, MasterCard lub Maestro mogą korzystać użytkownicy na całym świecie. Na chwilę obecną Sotrender analizuje aktywności na stronach na Facebooku dla klientów z 16 krajów.

Źródło: Sotrender

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
14.12.2022

Na jakiej platformie założyć sklep internetowy? Porównanie rozwiązań

Łukasz Badziak

Łukasz Badziak

Content Marketing Specialist
cyberfolks.pl

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę