AlleKurier.pl wprowadza natychmiastowe pobrania

Ekomercyjnie

Informacja prasowa

Od dziś wszyscy sprzedawcy nadający przesyłki za pobraniem, mogą liczyć na otrzymanie kwoty pobrania już następnego dnia po jej doręczeniu. Platforma kurierska AlleKurier.pl uruchomiła właśnie nową usługę, jaką jest Pobranie Natychmiastowe.

Pobranie natychmiastowe jest rozwinięciem cieszącej się dużym zainteresowaniem usługi Pobranie Express. Od dziś użytkownicy AlleKuriera mogą wybierać pomiędzy zwrotem kwoty pobrania w terminie 3 dni roboczych, bądź Pobraniem Natychmiastowym, wówczas pieniądze na koncie nadawcy znajdą się już następnego dnia (jeśli nie trafimy na święto lub weekend). W pierwszym przypadku, przyspieszenie zwrotu pobrania do 500 zł jest zupełnie darmowe, w drugim zaś usługa kosztuje 1% wartości pobrania, nie mniej niż 2 zł.

Wychodząc naprzeciw potrzebom nadawców i sklepów internetowych, których pieniądze były obracane przez firmy kurierskie, umożliwiamy szybszy dostęp do pieniędzy, które należą do nich a nie do firm kurierskich. Pobranie Natychmiastowe wprowadziliśmy po to, aby obrót towarami był szybszy a sprzedawcy zarabiali jeszcze więcej. – tak o nowej funkcjonalności mówi Krzysztof Kukla, założyciel serwisu. Warto zaznaczyć, że pieniądze z pobrań firmy kurierskie przetrzymują maksymalnie długo, na ile tylko pozwala im regulamin. W przypadku UPS pobrania zwracane są do 7., a w DPD do 10. dni roboczych.

Pobranie Express funkcjonuje już od ponad trzech miesięcy i jest dostępne dla wszystkich przewoźników obsługiwanych przez platformę, czyli UPS, DPD, DHL i K-EX. Z Pobrania Natychmiastowego nadawcy mogą korzystać w przypadku firm UPS i DPD.

Przesyłka za pobraniem jest opcją płatną dodatkowo, jej wysokość jest uzależniona od wybranego przewoźnika i jest niezależna od wyboru takich usług jak Pobranie Express czy Pobranie Natychmiastowe.

Źródło: AlleKurier.pl

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
31.05.2023

W grupie siła. Dlaczego warto obserwować własnych klientów na grupach w social mediach?

Mariola Barzyk-Libura

Mariola Barzyk-Libura

Business Unit Director, Product Owner
wszystko.pl

Artykuł
30.05.2023

Analiza konkurencji w e-commerce: jak monitorować ceny i oferty konkurentów?

Miłosz Nowakowski

Miłosz Nowakowski

Sales Director
brandly360.com

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę